Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Godne ubolewania zachowanie księdza w Bolesławcu: Kontrowersje i oskarżenia o prześladowanie Kościoła
~~Jasnopomarańczowa Alstremeria niezalogowany
4 godz. 15 min. temu
"Rzecznik biskupa komentuje mszę w Bolesławcu (Facebook, diecezja.legnica.pl, Chrystusa Króla w Bolesławcu, diecezja.legnica.pl)
- Kościół nie jest placem zabaw. Miejsce i czas wymagają odpowiedniego podejścia i zachowania - mówi nam ks. Waldemar Wesołowski, rzecznik biskupa legnickiego. To odpowiedź na pytanie o zachowanie księdza z Bolesławca, który poprosił parafiankę z dziećmi o opuszczenie kościoła podczas kazania."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 1 niezalogowany
4 godz. 11 min. temu
Kto ten temat tak przeczesał , tłusty to ty ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Łubinnik niezalogowany
3 godz. 59 min. temu
Licytacja,kto lepszy,p.Kazimierz czy Gwizdała?na razie remis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~młody demokrata niezalogowany
3 godz. 53 min. temu
Wiecie dlaczego kościół tak mocno potępia zastępowanie lekcji religii lekcjami etyki?

Bo to co reprezentuje sobą kościół katolicki stoi w całkowitej sprzeczności z etyką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
3 godz. 48 min. temu
Kościół to nie plac zabaw ani alejki spacerowe, rodzice powinni wiedzieć jak uczyć swoje pociechy uczestnictwa we mszy.Mama być może nie reagowała,zareagował ksiądz.Po co bicie piany???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie retoryczne niezalogowany
3 godz. 46 min. temu
Dalszy ciąg afery w Diecezji Sosnowieckiej.
Sprawa po zabójstwie księdza i samobójstwie mordercy jest rozwojowa. Policja zatrzymała 2 księży i jednego b. zakonnika.
Zarzuty: przestępstwa seksualne wobec małoletnich (proboszcz i wikary), oszustwa gospodarcze (były ksiądz).
Czy w Sosnowcu zostali jeszcze jacyś ksiądzowie na wolności?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mma niezalogowany
3 godz. 37 min. temu
Mnie na chrzcie własnego dziecka ksiądz na zachrystię wyprosi bo mu przeszkadzało że dziecko 5 miesięczne płacze w innym kościele co prawda ale to daje do myślenia za co mają wiernych ale przytulić kaskę to bardzo chętnie dlatego od wielu lat omijam tą instytucje z daleka i moje dzieci też z własnego wyboru są już dorosłe i widzą co się dzieje to ich wybór
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gienek niezalogowany
3 godz. 1 min. temu
~~Mma napisał(a): Mnie na chrzcie własnego dziecka ksiądz na zachrystię wyprosi bo mu przeszkadzało że dziecko 5 miesięczne płacze w innym kościele co prawda ale to daje do myślenia za co mają wiernych ale przytulić kaskę to bardzo chętnie dlatego od wielu lat omijam tą instytucje z daleka i moje dzieci też z własnego wyboru są już dorosłe i widzą co się dzieje to ich wybór


Nie kłam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza