Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

4560
#Wiolizna nieaktywny
15 sierpnia 2010r. o 12:14
Ja proponuję dokumentalny film, który wstrząsnął ludźmi na całym świecie. "ZEITGEIST" koniecznie z dopiskiem nowa wersja(z napisami). Wystarczy wpisać w google ;) Może niektórzy z Was już to ogladali, a niektórzy jeszcze nawet nie słyszeli. Niektórzy za pierwszym razem zrozumieli temat filmu, a niektórzy po drugim czy trzecim. Ogólnie to film opowiada o manipulacji człowiekiem od stworzenia świata po czasy obecne ;) Polecam.

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2010r. o 13:11



i film Juliusza Machulskiego,bardzo mi sie podobal:)polecam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2010r. o 13:19
polecam jeszcze wzruszajacy film


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3668
#puma2009 nieaktywny
15 sierpnia 2010r. o 18:33
- naprawde dobry horror - zejscie2- polecam !!!

-Obywatele nie powinni bać się swoich rządów. Rządy powinny bać się swoich obywateli."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2010r. o 0:32
Wiolizna napisał(a): Ja proponuję dokumentalny film, który wstrząsnął ludźmi na całym świecie. "ZEITGEIST" koniecznie z dopiskiem nowa wersja(z napisami). Wystarczy wpisać w google ;) Może niektórzy z Was już to ogladali, a niektórzy jeszcze nawet nie słyszeli. Niektórzy za pierwszym razem zrozumieli temat filmu, a niektórzy po drugim czy trzecim. Ogólnie to film opowiada o manipulacji człowiekiem od stworzenia świata po czasy obecne ;) Polecam.
- czesc, pobralem ten film przez aresa, niewiem czy jest kilka wersji,ja pobralem z 2010r i powiem ci ,ze jestem w lekkim szoku.musze sie z tym przespac, super film -polecam- !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 sierpnia 2010r. o 7:29
~ napisał(a):
Wiolizna napisał(a): Ja proponuję dokumentalny film, który wstrząsnął ludźmi na całym świecie. "ZEITGEIST" koniecznie z dopiskiem nowa wersja(z napisami). Wystarczy wpisać w google ;) Może niektórzy z Was już to ogladali, a niektórzy jeszcze nawet nie słyszeli. Niektórzy za pierwszym razem zrozumieli temat filmu, a niektórzy po drugim czy trzecim. Ogólnie to film opowiada o manipulacji człowiekiem od stworzenia świata po czasy obecne ;) Polecam.
- czesc, pobralem ten film przez aresa, niewiem czy jest kilka wersji,ja pobralem z 2010r i powiem ci ,ze jestem w lekkim szoku.musze sie z tym przespac, super film -polecam- !! !! !!

Witam . Filmów o tej tematyce jest sporo ( wiwat internet ) , ale to ciężki materiał , choćby z tego względu ,że lubimy żyć w matrixsie i nasze zainteresowania koncentrują się na czubku własnego nosa. Co nie zmienia oczywiście faktu , że świat jest taki jaki jest , a jest właśnie taki. Oficjalnie o tym się nie mówi , aby nie pobudzić śpiących. Aby nie szukać i nie ściągać bardzo proszę : część pierwsza
&feature=related

część druga:
&NR=1
i coś na deser
http://tv.wolnemedia.net/?p=654
Pozdrawiam zainteresowanych i miłej lektury

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3892
#pietrek1 nieaktywny
16 sierpnia 2010r. o 7:41
INCEPCJA!!!!!!
Byłem w zeszłym tygodniu - REWELACJA!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3668
#puma2009 nieaktywny
16 sierpnia 2010r. o 10:29
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a):
Wiolizna napisał(a): Ja proponuję dokumentalny film, który wstrząsnął ludźmi na całym świecie. "ZEITGEIST" koniecznie z dopiskiem nowa wersja(z napisami). Wystarczy wpisać w google ;) Może niektórzy z Was już to ogladali, a niektórzy jeszcze nawet nie słyszeli. Niektórzy za pierwszym razem zrozumieli temat filmu, a niektórzy po drugim czy trzecim. Ogólnie to film opowiada o manipulacji człowiekiem od stworzenia świata po czasy obecne ;) Polecam.
- czesc, pobralem ten film przez aresa, niewiem czy jest kilka wersji,ja pobralem z 2010r i powiem ci ,ze jestem w lekkim szoku.musze sie z tym przespac, super film -polecam- !! !! !!

Witam . Filmów o tej tematyce jest sporo ( wiwat internet ) , ale to ciężki materiał , choćby z tego względu ,że lubimy żyć w matrixsie i nasze zainteresowania koncentrują się na czubku własnego nosa. Co nie zmienia oczywiście faktu , że świat jest taki jaki jest , a jest właśnie taki. Oficjalnie o tym się nie mówi , aby nie pobudzić śpiących. Aby nie szukać i nie ściągać bardzo proszę : część pierwsza
&feature=related

część druga:
&NR=1
i coś na deser
http://tv.wolnemedia.net/?p=654
Pozdrawiam zainteresowanych i miłej lektury
- jeden z najlepszych-chyba najlepszy film dokumentalny jaki ogladalem ! niewiem czy w tym filmie to wszystko jest prawda ? jak tak - to niezle ktos nami manipuluje i wszystko na to wskazuje ,ze to co uslyszalem w tym filmie niestety ale jest prawda !!! pozdrwawiam i dzieki za ten film.

-Obywatele nie powinni bać się swoich rządów. Rządy powinny bać się swoich obywateli."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza