Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

4560
#Wiolizna nieaktywny
16 sierpnia 2010r. o 10:44
Według mnie cały ten film jest niczym innym jak prawdą, na którą trzeba otworzyć oczy :) Oglądałam ten film wiele razy i za każdym razem robi to samo ogromne wrażenie ;)

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4597
#grzybiarz nieaktywny
16 sierpnia 2010r. o 10:55
Czy cała prawda?No nie wiem ,na pewno jest jej znacznie więcej niż twierdzą Ci co nazywają to teoriami spiskowymi.A bynajmniej film zwraca uwagę na sprawy które gdzieś nam umykają.:)
Polecam również te dwa o podobnej tematyce.
&feature=player_embedded
&feature=player_embedded
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3668
#puma2009 nieaktywny
16 sierpnia 2010r. o 11:00
Wiolizna napisał(a): Według mnie cały ten film jest niczym innym jak prawdą, na którą trzeba otworzyć oczy :) Oglądałam ten film wiele razy i za każdym razem robi to samo ogromne wrażenie ;)
-masz racje,wczoraj ogladalem ten film, masakra. dzisiaj zadzwonilem do mamy zeby go koniecznie obejrzala, bo to co mowia w tym filmie niedowiemy sie w wiadomosciach itp. jeszcze raz dzieki,chyba troche inaczej bede teraz patrzal na swiat,naprawde ! pozdr.

-Obywatele nie powinni bać się swoich rządów. Rządy powinny bać się swoich obywateli."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 sierpnia 2010r. o 13:17
Dzięki grzybiarz za dodatkowe materiały pooglądam wieczorem. Jeśli pozwolicie , przy okazji podzielę się uporczywą myślą. Projekt Venus nie ma racji bytu przy obecnym poziomie świadomości społecznej , wpierw musi dojść do zmian w sposobie ludzkiego myślenia. Pociąga mnie to do wniosku , że jednak musi nastąpić apokalipsa , jako zniszczenie obecnego sposobu myślenia nastawionego na zysk. Przygotowanie czystego gruntu pod zupełnie nowy świat , może nawet nie koniecznie projekr Venus.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4074
#ejwa nieaktywny
16 sierpnia 2010r. o 21:13
teraz wyszła parodia Zmierzchu - Vampire's suck ,można się przekręcic ze śmiechu :D

Pieniadze szczescia nie daja. Dopiero zakupy - Marilyn Monroe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
16 sierpnia 2010r. o 21:44
Dobry film to też "Plac Zbawiciela". Polski film i tak cholernie prawdziwy, że szok w głowie pozostał do tej pory ;p Z zagranicznych polecam filmy Davida Lyncha albo Quentin Tarantino ;) Oczywiście tym, którzy lubią schizofe filmy i myślenie ;p

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 sierpnia 2010r. o 17:19
grzybiarz korporacja " jest super" , tutaj masz wyższy wymiar tego sk......stwa , które nas otacza >>>>
&feature=related


Dopisane 22.08.2010r. o godz. 17:19:

grzybiarz , przelazłem przez " pogodę" trochę to trwało , nie jeden wieczór. Pogadamy przy piwie? Kto dołączy? Kto się obudzi? Poznam z prawdziwą przyjemnością w realu.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3668
#puma2009 nieaktywny
24 sierpnia 2010r. o 14:45
&feature=related :)


Dopisane 24.08.2010r. o godz. 14:45:

x-men geneza
&feature=channel

-Obywatele nie powinni bać się swoich rządów. Rządy powinny bać się swoich obywateli."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza