Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

~ niezalogowany
11 września 2010r. o 18:10
~ napisał(a): ja filmuw i seriali nie ogladam bo mam

wyrzsze wykrztałcenie. Seriale sa dla ludzi po zawoduwkach. Ja z wyrzszym wykrztałceniem wole teatr. Ale za to oglądam inny serial. U mnie po puł nocy jest zawsze jeden serial ktury jusz się ciągnie 10 lat. W ,,serialu,, tym gra tylko moja ksierzniczka. Wiadomo o co chodzi. Widownie ma małom ten ,,serial,, bo tylko mnie.Czasami widzem i nie tylko jest kolerzanka mojej ksierzniczki. Dzis 3650 odcinek. Tytuł odcinka - Lateks.
ja jestem bardzo ciekawa jaka ty szkołe ,,WYRZSZĄ" skonczyłes bo po twoim piśmie zastanawiam sie kto tak chętnie ci je dał ......pozdrówki dla ciebie i twojej ksieżniczki :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4816
#Anonim1234 nieaktywny
11 września 2010r. o 18:13
polecam Iluzjoniste!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4883
#chronic nieaktywny
11 września 2010r. o 19:29



Dopisane 11.09.2010r. o godz. 19:29:

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4816
#Anonim1234 nieaktywny
11 września 2010r. o 19:31
zostalam odpowiednio zachécona, obejrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4883
#chronic nieaktywny
11 września 2010r. o 19:39
dr poleca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4816
#Anonim1234 nieaktywny
11 września 2010r. o 19:45
sexy dance 4ry
wylacznie wersji 3d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Spirala Nienawiści niezalogowany
11 września 2010r. o 21:30
No to ja polecam 2 filmy z moją Boginią:
1. Malena (za krec ioza!!)
2. Za ile mnie pokochasz (też niezły)

Należy zwrócić uwagę zwłaszcza na świetną grę ciałem ;) :D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
1 października 2010r. o 16:01
zagadka :

w jakim innym głośnym filmie pojawił się początek tego utworu



ostatnio : Immortel, L' [2010] z Jean Reno - napisy

:)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza