Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

~ niezalogowany
16 czerwca 2011r. o 17:35
ja wczoraj obejrzałam ciekawy film "Wykolejony" z 2006r.
Historia faceta, któremu jedna nieprzemyślana decyzja zniszczyła życie. W głównej roli występuje Clive Owen. Charles Schine, przykładny mąż i ojciec, pewnego dnia poznaje piękną Lucindę Harris (Jennifer Aniston), która podrywa go bez ogródek, oświadczając mu, że jest najbardziej seksownym facetem, jakiego spotkała. Ich rozmowy w czasie lunchu przekształcają się w spotkania po pracy, a wreszcie we wspólną noc w hotelu...
Polecam obejrzec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2011r. o 17:36
a teraz czekam na dobrą wersję kodu nieśmiertelności.Ponoc super film
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1593
#lukassan nieaktywny
16 czerwca 2011r. o 19:18
najlepsza reklama jaka widzialem :)
http://vimeo.com/24893553
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
16 czerwca 2011r. o 20:12
nie byle kto muze dał do reklamy. sam Fluke :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mulstar niezalogowany
16 czerwca 2011r. o 23:17
A kogo z B-ca jest stać na Taką furkę??
Dla mnie reklama jak każda jedna, bez sensu i ich nie lubię bo mnie i 95 % ludzi z Bolesławca poprostu nie stać na takie auto. :P
Chyba że ma sie zaje...cie bogatych rodziców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e46 niezalogowany
17 czerwca 2011r. o 0:30
~Mulstar napisał(a): A kogo z B-ca jest stać na Taką furkę??
Dla mnie reklama jak każda jedna, bez sensu i ich nie lubię bo mnie i 95 % ludzi z Bolesławca poprostu nie stać na takie auto. :P
Chyba że ma sie zaje...cie bogatych rodziców

furka taka wcale nie jest droga :) te 95% jest bardzo zawyżone... Wiec nie musisz mieć jak to napisałeś zaje...cie bogatych rodziców :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e46 niezalogowany
17 czerwca 2011r. o 0:36
I reklama fajnie skomponowana z obrazów i wątków pokazujących NY jeśli to zauważyłeś. To w tej reklamie jest fajne, no BMW też :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2011r. o 2:27
Zależy kto ma jakie priorytety w życiu. Jeden chce fajny samochód to kupi nawet jeśli będzie miał głodować, drugi chce mieć 60 calowy telewizor za cenę takiego auta, a pod domem byle co żeby tylko jeździło. Trzeciego zaś nie interesuje ani to ani to i wyda pieniądze inaczej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu