Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

~Your Highness:) niezalogowany
19 lipca 2011r. o 20:58
:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A. Blecić niezalogowany
31 lipca 2011r. o 22:42
Czy pamiętacie (znacie) ten film ? Był (jest) wspaniały !!!



Ko To Tamo Peva.



&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2011r. o 22:49
;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~l niezalogowany
31 lipca 2011r. o 23:23
Witam :)
Unborn napisał(a): Chciałem powiadomić że miała już miejsce premiera pierwszego odcinka ekranizacji "Gry o Tron" autorstwa Georgea R. R. Martina.
Jak dla mnie miazga, wszystkie inne produkcje fantasy się chowają przy tym. Polecam


Ja też, bardzo! Mam już za sobą całą pierwszą część sagi, jest rewelacyjna i nie mogę się doczekać następnej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
1 sierpnia 2011r. o 0:02
też mam już za sobą cały sezon, bardzo ale to bardzo mi sie podobało, chociaż nie zaprzeczę, miałem nadzieję na większą epę, ale "narodziny" zmiotły wszystko, szkoda ze trzeba czekać aż rok;
dobrze że nie długo drugi sezon "Boardwalk Empire" i "The Walking Dead" Chociaż trochę ostudzi mi to oczekiwanie.

tak. btw. pełny zwiastun drugiego sezony Spartacusa. Jest Epa.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 sierpnia 2011r. o 22:11
&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 sierpnia 2011r. o 22:25
&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7213
#trol nieaktywny
6 sierpnia 2011r. o 23:37
ŻELISZÓW


http://vimeo.com/16414140
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza