Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

7086
#pauline nieaktywny
27 czerwca 2011r. o 19:43
Polecam "Dla niej wszystko" ["The next three days"] z Russelem Crow. Według mnie bardzo dobry film.


może znajdziemy siebie znów....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4514
#kondrat nieaktywny
27 czerwca 2011r. o 19:46

:)

Chaos ! początek i koniec wszystkiego m/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7086
#pauline nieaktywny
27 czerwca 2011r. o 19:48
"Rytuał" całkiem fajny film :-) Ostatnio oglądałam tez "Hanna". Nie potrafię sama powiedzieć nic na temat tego filmu - niby dobrze się go ogląda, dużo akcji..ale tak od połowy staje się bardzo oczywisty..

może znajdziemy siebie znów....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
27 czerwca 2011r. o 20:32
Source Code (Kod nieśmiertelności) - całkiem niezły thriller sci-fi w reżyserii Duncana Jonesa (to ten pan który popełnił całkiem dobry 'Moon") z serii tych pseudo-inteligentnych, tzn. nie obraża mojej inteligencji, ale z akcją i fajnie się ogląda, do tego całkiem niezły Jake Gyllenhaal z głównej roli, jeśli komuś się podobał "Deja Vu" z Denzelem to myślę że spodoba się również i ten film.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7086
#pauline nieaktywny
27 czerwca 2011r. o 22:06
Film zapowiada się bardzo ciekawie :-) i jak ja mam się tu uczyć do egzaminu licencjackiego jak co chwilkę coś mnie odciąga? ;-P


Dopisane 27.06.2011r. o godz. 22:06:

[po przeczytaniu recenzji oczywiście:-)]

może znajdziemy siebie znów....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7029
#casablanca nieaktywny
27 czerwca 2011r. o 22:56
bardzo lubię film "JOe BLAck" :)



&feature=fvwrel

&feature=related

cynik - człowiek, co zna cenę wszystkich rzeczy, a nie zna wartości żadnej z nich...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
2 lipca 2011r. o 9:33
Hachiko: A Dog's Story, wyciskacz łez z psem w roli głównej, nie znam jeszcze żadnej osoby która by nie płakała na tym filmie, polecam. smaczku dodaje fakt iż film ten powstał w oparciu o prawdziwą historię
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hachik%C5%8D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krysbol1976 niezalogowany
2 lipca 2011r. o 19:16
a ja polecam film mechanik dobre kino akcji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza