Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

3467
#Unborn nieaktywny
11 listopada 2011r. o 13:19
American Horror story dalej gnoi każdy horror jaki do tej pory oglądałem, nawet zaryzykowałbym porównanie do Twin Peaks.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
11 listopada 2011r. o 15:50
Geneza Planety Małp



poznajemy hostorie powstania bystrych małp :) i lokalizacje Planety Małp

polecam, tym razem animatorzy od AVATAR'A spisali się :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
11 listopada 2011r. o 23:47
tym razem i ja coś polecę z niezależnych filmów animowanych
Rosa, jak dla mnie genialna animacja, stworzona w całości przez wyłącznie jedną osobę.

http://vimeo.com/31894179
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
11 listopada 2011r. o 23:49
mir.ko napisał(a): Geneza Planety Małp



poznajemy hostorie powstania bystrych małp :) i lokalizacje Planety Małp

polecam, tym razem animatorzy od AVATAR'A spisali się :)


Ja tam nie wiem mirko, ale ja podchodziłem do tego filmu 2 razy i 2 razy usnąłem ;-)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
11 listopada 2011r. o 23:53
jak byłem mały i pragnąłem oglądać same filmy kopane to usypiałem na "Między piekłem a niebem", co nie oznacza że film nie był świetny. To że komuś smakuje pomidorowa nie oznacza że każdemu będzie smakować, pomimo tego iż jest smaczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
12 listopada 2011r. o 15:11
tobie masi polecam Kubusia Puchatka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3123
#Thor nieaktywny
12 listopada 2011r. o 20:05
mir.ko napisał(a): Geneza Planety Małp


Obejrzałem i moim zdaniem film jest świetny pod względem treści, fabuły, jak i efektów :)

Ja polecam natomiast coś z innej beczki, chociaż to też filmik, ale z Youtube :D

&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
13 listopada 2011r. o 21:09


Polecam

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza