Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
2 września 2011r. o 15:48
realistka jesteś WIELKA :) Pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pytanie niezalogowany
2 września 2011r. o 16:02
Ja mam pytaknko skoro pracodawca zmusza was do pracy o 15min to dlaczego wszyscy zgodnie nie pójdziecie raz, drugi raz o normalnej porze czyli punkt godz. np8 rano ?? Przecież patrząc na to z boku godzicie się sami na taki obrót sytuacji ! Prawnie pracodawca nie może was zmusić do PRACY PRZED GODZ. KTÓRĄ MACIE NA UMOWIE ! (wyłączając nadgodziny) Czyli w praktyce jesteście omamieni i dajecie się na żywca robic w hu.. a biuro pewnie ciśnie z was, że łosie przychodzą wcześniej i robią za frajer haha oni w te 15mim mogą sobie np. wyjść na szluga i patrzeć jak robole dają się robic w balona !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do pytanie niezalogowany
2 września 2011r. o 16:18
Masz w zupełności rację. A wiesz dla czego się dają bo są Leszczykami i w necie mocne gęby mają cwaniaczki puste. Pustogłowi nigdy na coś takiego nie wpadną. A zamiast pracować siedzą na grubych dupskach i marudzą.
Pewnie 99% już nie może wstać z krzesła. Szkoda nerwów jak nie poradzą sobie sami dziwny czlowiek i to niech nie wypisują bzdur na forach. Tacy mocni w pyskach jesteście tylko.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tobi niezalogowany
3 września 2011r. o 9:57
jakie 15 minut ?????
ale ze konczycie tez za 15 to zadne z was nie wspomni !!!!!!!!!
kpina i brak obiektywizmu :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kłamca niezalogowany
3 września 2011r. o 13:01
Co za 15 kończymy ?????????
Chyba tylko ty
Bo zwykli operatorzy muszą być ale za 15 i nie ma nawet mowy o szybszym wyjściu !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2011r. o 17:13
A kiedy się tam nocki zaczynają? Bo słyszałam, że z niedzieli na poniedziałek o 24 to prawda? Czy z poniedziałku na wtorek o 24?
Chcę tam złożyć papiery i robie rozeznanie. Choć czytając to forum mam wątpliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~^^ niezalogowany
3 września 2011r. o 19:37
Z poniedziałku na wtorek o 23.45
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3578
#proubens nieaktywny
6 września 2011r. o 7:02
Gdyby nie te dodatkowe 15 min. byłby burdel i nie wychodziło by się po pracy punkt 8 tylko z 10 po załóżmy że to I ZMIANA by wypadała.

A mi się tam pracuje bardzo dobrze, ze względu na moją ekipę

:))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu