Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~Obiektywny niezalogowany
6 września 2011r. o 10:57
proubens zgadzam się z Tobą, że przy przekazaniu zmiany te 15 minut jest ważne zeby nie przerywać procesu produkcji. Jest to jednak łamanie kodeksu pracy. Uczciwie by było gdyby pierwsza zmiana przychodziła na 8:00, otrzymywała instrukcje i zaczynała proces o 8:15. Druga zmiana moze przychodzić 15 minut wcześniej zeby nie zatrzymywać maszyn jednak wtedy należałoby ich wypuszczać 15 minut przed czasem. 150 złotych piechotą nie chodzi. I to nie oznacza bałaganu tylko dobrą organizację pracy czego w tej firmie zdecydowanie brakuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3164
#krzys40024 nieaktywny
28 września 2011r. o 9:41
a co słychać na polerce? dalej przychodzą nowi a odchodzą starzy pracownicy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~*** niezalogowany
7 października 2011r. o 15:39
zostawcie M w spokoju. Ona najbardziej się tam do pracy nadaje, bo radzi sobie lepiej jak N i cala reszta. BO zachowuje zdrowy rozsądek mając do czynienia ze złośliwościami ze strony kierownictwa i naprawdę wie najwięcej o pracy. Przykro mi że nam ja zabrali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~L niezalogowany
7 października 2011r. o 18:53
a gdzie zabrali marcel..e
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2011r. o 19:02
a czy w guardianie wybuchły okna?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
7 października 2011r. o 19:34
zgadzam się i myślę że te osoby co piszą te bzdury to zazdroszczą.M i siostra M są bardzo fajne obie pracują jak myszki i to was najbardziej boli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2011r. o 16:20
Mam pytanko do osób, które w zeszłym tygoniu były na pierwszej rozmowie kwlifikacyjnej - zadzwonili już może do Was w sprawie drugiej rozmowy??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nastepne osoby... niezalogowany
11 października 2011r. o 16:51
widze ze nastepne rozmowy prowadza a po 2 mc zostana zwolnieni tak jak reszta a zostaje z kazdej grupy 2-3osoby niestety taka prawda i przekonalem sie na wlasnej osobie i reszta osob z mojeje 12 os grupy a zostalo na koniec 2 os zal i porazka jeden wielki syf!! tez sie cieszylem na poczatku jak zostalem przyjety ale z dnia na dzien nie bylo juz tak do smiechu az do konca umowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza