Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~były pracownik niezalogowany
28 sierpnia 2011r. o 13:48
ŚWIĘTA PRAWDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obiektywny niezalogowany
28 sierpnia 2011r. o 19:46
~dość narzekani napisał(a): .... Ja pracuje w tej firmie ponad 8 m-cy od tego czasu zostałem doceniony poprzez dodatkową kasę, byłem dwa razy na szkoleniach i wysłno mnie na kurs suwnic i wózków widłowych.


Kolega zadowolony - bardzo dobrze. Niech mu dalej będzie w tej firmie jak najlepiej. Problem w tym, że znaczna większość ludzi pracujących tam jest niezadowolonych. Ci co odeszli (jakkolwiek to się stało) przestrzegają słusznie innych przed marnowaniem czasu na tą pracę i piszą szczerą prawdę. Ja osobiście 80% postów negatywnie oceniających tą firmę uważam za rzetelne i mam takie same spostrzeżenia. I nie jestem jedną z osób zwolnionych tylko tych, które odeszły na własne życzenie.

Zmoderowano 28.08.2011 godz.21:24 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2011r. o 16:50
a przychodzenie 15min wcześniej to też paranoja bo niby z jakiej racji oni liczą nam każdą min na przerwie a my sterczymy juz za piętnaście za fri. tylko nie wiadomo po co bo przekazanie zmiany odbywa się bez nas powinnismy mieć w takim przypadku 30min przerwy bo pracujemy 8,15 min

Zmoderowano 29.08.2011 godz.21:11 - powód: caps lock (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3407
#SzymonS nieaktywny
29 sierpnia 2011r. o 16:59
w miesiacu to jest lacznie te 15 min 15godzin!!! wiec powinno byc platne to wychodziloby dodatkowo 140zl!

Zmoderowano 29.08.2011 godz.21:11 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dokladnie niezalogowany
29 sierpnia 2011r. o 17:01
tak powinno byc platne i wogule mnostwo zmian potrzeba w tej pseudo fabryce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~monik niezalogowany
1 września 2011r. o 18:04
~dokladnie napisał(a): tak powinno byc platne i wogule mnostwo zmian potrzeba w tej pseudo fabryce
Bardzo dużo zmian , zaspokójcie moja ciekawość czy dalej tylko administracja ma swoje przywileje i tylko ona może wychodzić na papierosa a produkcja nie w czasie swojej przerwy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2011r. o 20:42
Najlepsz jest pani CZ przychodzi na polerkę goscinnie i napierdziela po 4 części a potem marudzi że jest wykończona ciekawę czy jak by musiała być tam co dziennie czy by sie tak popisywała reka by jej wlazła do tyłka ale lizusy już tak mają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~realista niezalogowany
2 września 2011r. o 9:19
jak czytam te żale pod adresem firm, w których pracujecie to zwolnijcie się z nich! W naszym kraju od upadku PRL nie ma obowiązku pracy.
Najlepszym rozwiązaniem dla niezadowolonych moim zdaniem nie jest zmiana zakładu, bo takim ludziom zawsze i wszędzie będzie coś niepasować, lecz założenie własnej firmy. I to wam wszystkim niezadowolonym radzę. Nikt nie bedzie wam mówił, o której macie przyjść do pracy, ile pracować i za ile, bo sami sobie będziecie wypłacać pensje i regulować czas pracy i przerw. Jak narzekać to tylko będziecie mogli na siebie - ale zakładam, że nie będziecie, bo przecież wiecie wszystko najlepiej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.