Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~xxx niezalogowany
23 października 2011r. o 21:12
~ty buraczyno napisał(a): kodi zeby ciebie trafilo za te teksty!!! ile osob polecialo nawet jak dobze robili!!! niewiesz dokladnie jaka robota to nie wypowiadaj robota tu akurat nic niema do znaczenia!! a dokladniej ukladziki i ciocie wujki i rodzina sie trzyma a bez plecow 50% zostaje

Najpierw to skończ podstawówkę i gimnazjum żeby takich błędów ort. nie popełniać a dopiero później do pracy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7213
#trol nieaktywny
24 października 2011r. o 15:01
Odwal się, to nie są żadne błędy. Jakbyś miał trochę rozumu w głowie to wiedziałbyś, że w sieci nie zawsze się używa znaków ze względu na oszczędność klawisza ALT


Dopisane 24.10.2011r. o godz. 15:01:

*polskich znaków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
25 października 2011r. o 17:06
Mam pytanie czy ktos pracuje na umowe zlecenie w Guardianie dla firmy z gliwic? Jeżeli tak to prosze o opinie na ten temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wdzięczna niezalogowany
27 października 2011r. o 10:28
Powiedzcie proszę.. gdzie się składa podanie o pracę do Guardiana? Czy jest gdzieś biuro? Czy zanosi się osobiście do firmy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2011r. o 11:04
przed wejsciem do zakladu jest srebrna skrzynka i tam zostawiasz podanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olo niezalogowany
2 listopada 2011r. o 13:38
czy te ogłoszenia które pojawiły się na gazeta.praca o planiscie produkcji, kierowniku zmiany sa aktualne?
czy to nowe stanowiska czy ktoś poleciał?
pytam bo mam troche doświadczenia i chce zmienić pracodawce. a to dość ciekawe oferty.
odpiszcie prosze jesli ktoś posiada taką wiedzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cicha niezalogowany
10 listopada 2011r. o 13:41
nie wiem czy układzik ciocia wujek pomoze przy utrzymaniu sie w pracy jesli nie nadaza sie za robotem... ;) w najgorszym przypadku zostanie sie ukaranym i zeslanie na polerke a na niej jak sie nie spodobasz to czeka sie spokojnie na rozwiazanie umowy...

sama przyjemnosc pracy z ludzmi a tutaj to niestety ale my same kobiety komplikujemy sobie sprawy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2011r. o 20:29
~cicha napisał(a): nie wiem czy układzik ciocia wujek pomoze przy utrzymaniu sie w pracy jesli nie nadaza sie za robotem... ;) w najgorszym przypadku zostanie sie ukaranym i zeslanie na polerke a na niej jak sie nie spodobasz to czeka sie spokojnie na rozwiazanie umowy...

sama przyjemnosc pracy z ludzmi a tutaj to niestety ale my same kobiety komplikujemy sobie sprawy


tak to zapraszam na polerke i przez 8 h po 7 czesci bez wzgledu na ilosci defektow polerowac. A po 2. zeby robic na polerce trzeba miec troche oleju w glowie w porownaniu z wtryskiem gdzie tylko monotonia i jedna i ta sama robota.
Pozdro dla zmiany Polishing Artura
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza