Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
26 sierpnia 2012r. o 11:03
~:) napisał(a): śmieszni i żałośni jesteście wszyscy co piszą że biuro nic nie robi, no tak siedzą sobie bo taka jest ich praca a co mają stać przy maszynie skoro są pracownikami biurowymi to siedzą w biurze ,nic wam do tego czy kawę piją co jedzą itd.,inżynierzy też lenie nic nie robią plączą się,a ciekawe kto wdraża nowe projekty ,nic na ten temat nie wiecie ,piszecie dalej że dziewczyny nic nie robią na ftt,ciekawe kto sprawdza części po 12-16 godz.czasem dziennie ale to pestka bo wtrysk przecież im nie pomoże ,tak pewnie błagały o 12 ,bo przecież stac 12h przez 5 dni to to samo co stać 8h przez 5 dni ,jesteście śmieszni,chłopacy na lakierni też pewnie nic nie robią siedzą na kantynie ,TYLKO WTRYSK KOCHANY WTRYSK ,stoi i gapi się nie na to co robi tylko kto z kim kiedy i co powiedział,w innym wypadku nie było by takich głupich komentarzy ,pracowałam tam i wiem jak jest ,są osoby które ciężko pracują bądź pracowały np.przy skinie każdego dnia i tych szanuję a reszta to plotkarze i powyzej jest dowód,ktoś mądry napisał że każdy powinien zająć się swoim stanowiskiem i tak jest od biura po robola
I TU WIELKIE BRAWA DLA TYCH SŁÓW ALE TO BARDZO DZIWNE ,ŻE TY TO PISZESZ BYŁAŚ JEDNĄ Z TYCH CO ZCIEMNIAŁA ROBOTE ,WIECZNE NARZEKANIE I PLOTA NO ALE MIAŁAŚ PLECY M....../Gratuluje pomysłu ciąża to też jakieś wyjście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
26 sierpnia 2012r. o 11:23
ha ha mylisz osoby ,a pani M to super dziewczyna ,pozdrawiam ją i śmieszna nadal jesteś ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2012r. o 21:10
zgadzam się z wszystkimi wypowiedziami dotyczącymi ftt połowa dziewczyn tam pracujących to kolezaneczki Marcelki i mogą się opierdalać im nic nie powie a na swoich warczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2012r. o 10:43
i co tam dziewczynki z ftt w końcu wyszło najaw siedzenie w kibelku po 2 godz i wasze nierubstwo może wezmą się za wasze dupy każda z was jak by poszla na 1dzień na maszynę to ginie i błaga co nie N,M,A,A
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 6:49
Za robotę się brać, a nie pisać takie brednie. Niech każdy pilnuje swojego nosa, a po postach można wywnioskować, że wasz iloraz inteligencji wynosi 0, szympans jest bardziej społecznym stworzeniem niż wy, a dziewczyny z ftt czy ktokolwiek na zakładzie robi swoją robotę i tyle. Jeden ma łatwiej, inny trudniej, sensacji szukacie... to w gacie sobie popatrzcie.

Pozdrawiam: Biuro, lakiernię, ftt, logistykę oraz maintenance. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 17:03
kolego zapomniałeś o wtrysku hi hi my chcemy sprawiedliwości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maćka niezalogowany
29 sierpnia 2012r. o 15:41
Siema to prawda że w guardianie będą normalne zmiany?Mam zamiar się przyjąć, o ile długo wytrzymam z tego co piszecie ;) we wszystkich zakładach chyba taka sama chojnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MM niezalogowany
29 sierpnia 2012r. o 17:16
ja byłem na rozmowie dzisiaj- bardzo fajna kobieta ze mną rozmawiała. wszystko wytłumaczyla- wyglada że fajnie tam jest. Co wy myślicie? Odopwiedz do konca tyg mam dostac. Pani chyba jakas nie tutejsza(wschodnia jakaś)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.