Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
13 września 2012r. o 12:51
~m napisał(a): Takich jak Ty jest sporo,nie wiem co to bedzie,ale to jedyna nadzieja na prace.Wszędzie jest zapiepsz niestety,każdy tu narzeka,ale w każdym zakładzie jest tak samo,niema co liczyć że gdzieś indziej będzie lepiej.A gdzieś trzeba przecież pracować.


Pewnie ze trzeba pracować. tylko gdzie? Jak nigdzie nie przyjmują. Myślisz że nie wiem że tak jak ja jest sporo? To może się powiesze to będzie jeden problem mniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
13 września 2012r. o 13:07
Poprostu trzeba czekać,tylko to nam pozostało ;( .Sama sie przekonałam jak ciężko jest u nas w B-cu z pracą,jak nie masz znajomości to pozostaje tylko czekanie,aż ktoś sie w końcu odezwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~??? niezalogowany
29 września 2012r. o 14:42
Przyjęli już tych nowych 20 osób,które mają zacząć prace od 1 października?Komuś z Was sie udało dostać tam prace?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2012r. o 19:34
~??? napisał(a): Przyjęli już tych nowych 20 osób,które mają zacząć prace od 1 października?Komuś z Was sie udało dostać tam prace?

ja dostałem i wiem że jeszcze kilka osób też bo widziałem skierowania na badania okresowe. problem w tym ze jak na razie to zaczynam przez iner kadry a czy guardian mnie przejmie nie wiem? moze to nie szczyt szczytów taka praca ale zawsze lepsza niż nic. a czemu pytasz????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~??? niezalogowany
29 września 2012r. o 19:39
BO mnie i kolezanke nie przyjęli ;( masakra.Niewiem czym sie kierowali przy wyborze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2012r. o 14:07
zapewne wiedzą doświadczeniem umiejętnościami i odpowiednimi uprawniniami nie martw sie Tobie i koleżance też sie uda może to dopiero początek i nie od razu cała 20? a co Wam powiedzieli na rozmowie że odezwą się czy jak???? bo mi od razu jest pai/n przyjeta/y proszę przyjść 1.10. a o której to powiadomimy tel. no i powiadomili w piątek o 10-tej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~??? niezalogowany
30 września 2012r. o 20:05
To gratuluję,ja z koleżanką nie miałyśmy tego szczęścia,ten facet na rozmowie powiedział że jakby coś to zadzwonią-i tak czekalysmy na darmo.I co,ani wykształcenie,ani chęci do pracy nie pomogą.No trudno,inni byli lepsi,bezrobotnych niebrakuje więc mają w czym wybierać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ex polishing niezalogowany
1 października 2012r. o 8:59
Jak czytam raz na miesiąc nowe wpisy to sikam ze śmiechu ZAZDROŚĆ jest była i będzie w tym zakładzie! produkcja kontra biuro ,i ci co wiedzą jak sie obijac kontra Ci co nie potrafia. do wszystkich "poszkodowanych" z produkcji: RYNEK PRACY JEST WOLNY! NIE PASUJE NIE PRACUJ!! Chcesz awansować to zapier*laj i podpier*alaj . W zieleń planie lepiej na łonie natury. idzie zima a więc śnieg z chodnika trzeba będzie odmiatać!
Druga sprawa do "poszkodowanych" jakby guardian nie mógł znaleźć ludzi na halę to może były by podwyżki i inne traktowanie pracowaników a że na 1 miejsce przypada 35 chętnych to juz wasza sprawa .
Dobre teksty wypisują Ci co składaja podania a po 2 m-cach jak nie przedłuzaja umowy to już obsrywają opinię zakładu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza