Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~joe niezalogowany
25 maja 2010r. o 22:11
~reksior napisał(a): istoto moje cv leży tam od roku - tylko znajomi znajomych i pociotki maja szanse na prace za marny grosz a reszta to do układania bruku w rynku


widocznie nie są Tobą zainteresowani....
zmień kwalifikacje na pożądane czyli min. technik.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2010r. o 22:01
Dużo ludzi juz tam pracyje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~997 niezalogowany
13 czerwca 2010r. o 0:58
Ta firma to kolejny obóz pracy. Wymagania z kosmosu, obiecanki o awansie i podwyżkach, pranie mózgu o ważności BHP, a rzeczywistość to totalny chaos i brak kompetencji. Brakuje podstawowych materiałów jak rękawice, o wszystko trzeba się prosić. Jeśli masz prace to nie myśl o tej firmie. Hoerbiger 2. Naszczęście to już nie mój problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
13 czerwca 2010r. o 7:31
Myśle że wypowieć przedmówcy ma sens. Widziałem to na własne oczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2010r. o 8:55
niestety prawdą jest że nawet na najniższe stanowiska nie chca przyjmować po zawodówce, tylko technikum musi być. jestem tego przykładem zostałem zproszony na rozmowe i na samym początku odrazu mi podziękowano mówiąć "ojej pana pomyłkowo zaproszono na rozmowe, nie dostrzerzono że tu jest napisane wykształcenie zawodowe w cv, bardzo przepraszamy pana"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2010r. o 8:58
~ napisał(a): niestety prawdą jest że nawet na najniższe stanowiska nie chca przyjmować po zawodówce, tylko technikum musi być. jestem tego przykładem zostałem zproszony na rozmowe i na samym początku odrazu mi podziękowano mówiąć "ojej pana pomyłkowo zaproszono na rozmowe, nie dostrzerzono że tu jest napisane wykształcenie zawodowe w cv, bardzo przepraszamy pana"


to jest juz kpina z ich strony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2010r. o 9:46
Maju w dniach 14-15 były w gardian rozmowy. Mówili że po miesiącu będą dzwonić na kolejne rozmowy. Czy do kogoś już zadzwonili? Proszę o odpowiedź
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 czerwca 2010r. o 10:41
Guardian to Hoerbiger 2...a Hoerbiger to Bader 2...czyli Guardian to Bader 3 :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.