Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~joe niezalogowany
13 czerwca 2010r. o 11:46
narzekanie wychodzi wam najlepiej .... ;)
Zawsze możecie wyjechać na zachód ---uczcie sie języka i świat należy do was............a bez niego to na szparagi...:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K niezalogowany
15 czerwca 2010r. o 10:51
Czy może się wypowiedzieć ktoś kto tam pracuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GENERALOSSS niezalogowany
15 czerwca 2010r. o 15:27


ja robiłem na truskwkach , a szparagi były pole obok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joe niezalogowany
15 czerwca 2010r. o 17:26
a wiec już jakieś doświadczenie masz ;)
wystarczy wpisac w cv i praca pewna........
poszukują ludzi ale mają pewne wymagania...

1 musisz byc bystrzejszy niż woda w kiblu
2 bardziej twardy niż żelbeton
3 numer buta min 43
i najlepiej wszystkie zęby.......... :D
a dodatkowym atutem będzie cotygodniowa spowiedź ;)
praca pewna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tubiś niezalogowany
16 czerwca 2010r. o 8:49
~joe napisał(a): a wiec już jakieś doświadczenie masz ;)
wystarczy wpisac w cv i praca pewna........
poszukują ludzi ale mają pewne wymagania...

1 musisz byc bystrzejszy niż woda w kiblu
2 bardziej twardy niż żelbeton
3 numer buta min 43
i najlepiej wszystkie zęby.......... :D
a dodatkowym atutem będzie cotygodniowa spowiedź ;)
praca pewna




Zapomniałęś (łaś) dodać ,jeszcze ze trzy języki obce ...mile widziane !! :/ :/ :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2010r. o 9:23
~tubiś napisał(a):
Zapomniałęś (łaś) dodać ,jeszcze ze trzy języki obce ...mile widziane !! :/ :/ :/


Mam tylko dwa obce. W butach. Więc się nie nadaję??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~& niezalogowany
16 czerwca 2010r. o 10:06
Z tego co wiem to Guardian i Hoerbiger ma ze sobą zmowę żeby nie odbijać sobie pracowników a co jeszcze to nie wiem ale to fakt :> w tym drugim pracowałem można tu dużo pisać ale w skrócie wyzysk we własnym kraju lipa :/ jak ktoś pracuje od początku to wie jak niemcy pracowali w niemczech i ile zarabiali za tą samą robotę ale to inna historia :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~work it out niezalogowany
17 czerwca 2010r. o 20:40
Reklama sponsorowana ..... :P

Nasza firma jest super i nie dam złego słowa powiedzieć o niej, klimat tam panujący przypomina ten na Karaibach wiec nie musimy wyjeździć na wakacje ;)

Wszystko funkcjonuje tak jak powinno zwłaszcza paint line z tego jesteśmy dumni, ze widzimy rezultaty naszej pracy która nie rzadko toczona jest w 3-ech jezykach :D

Relacje między szefostwem a ludźmi można uznać za znakomite a miedzy inżynierami i nami powstają prawdziwe przyjaźnie ktore mam nadzieje zaowocują dobrymi wynikami w jakości oraz w postępie technologicznym "tym na poziomie podstawowych oraz mikro elementarnym " :)

Zarobki---uwarunkowane od podejścia pracownika do założonych celów oraz znającego świat mikro geometrii kwantowej :) jednym słowem narzekać nie można...............

Jeśli jesteś wystarczająco inteligentny , łatwo przyswajasz wiedzę , Twoje uwarunkowanie do podejścia pracy jest--osiągniecie wyznaczonego celu i max jakości, jesteś osoba bezkonfliktowa która umie współpracować miedzy ludźmi a Twoje słownictwo nie kończy sie na słowie K..... zapraszamay

PS: zaznaczamy ze skontaktujemy sie tylko z wybrani osobami ;)

pozdrawiam.........................
:) [img=1276800014_5c7kvot.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA #pijezkranu