Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

3407
#SzymonS nieaktywny
25 listopada 2010r. o 10:59
sopl napisał(a): Na jakie stanowisko ten drugi etap?


Produkcja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4415
#sopl nieaktywny
25 listopada 2010r. o 11:02
poszedł nowy nabór. w poniedziałek i wtorek rozmowy, do piątku będzie wiadomo kto zostanie zaproszony na II etap castingów guardian production tap madl :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
25 listopada 2010r. o 11:05
"Szoł mi so potrafisz. Szol mi ju łona bi tap madl! Szoł mi że chciesz stej in Guardian" :D

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kll niezalogowany
26 listopada 2010r. o 13:32
http://www.pracuj.pl/praca/paint-process-engineer-boleslawiec,oferta,1861210

O szukaj inzyniera do lakierowania on Hi tech paint line ;)
ma wspolpracowac z enginerringiem (czyli odwalac ich robotę),
odpowiadac za bierzaca produkcje, dokumentacja, i wspolpracowac z UR
czyli ma robic 20 godzin dziennie dobre, bo praca to misja według Guardian Way, a nie godziny rpacy, zapamientaj te słowa, zanim tam zaczniesz pracować, nikogo nie obchodzi, ze jest dzien wolny, że masz rodzinę, oczywiscie zadnej rekompensaty (kasa, dzien wolny) za nadgodziny nie masz hahahaaah
ciekawe, ze PIP sie nie zainteresował, brakiem ewidencji pracy w ty zakładzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
26 listopada 2010r. o 19:26
obóz i tyle ...bylem widzialem dziekuje. a psełdo kierownikowi mowie ----ze jest frajerem i to bez jezyka bo to na pewno nie jest angielski :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5548
#piotras20_22 nieaktywny
30 listopada 2010r. o 22:52
wszędzie gdzie sie słyszy to każda firma to obóz pracy ... to w takim razie gdzie jest dobrze jest taki zakład w bc albo gdzieś w pobliżu?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2010r. o 8:47
SzymonS napisał(a):
kokot napisał(a): czy ktos wie czy prowadza juz drugi etap rozmowy



ja bylem na 1 rozmowie w polowie wrzesnia i wiadomo kiedy 2 etap rozmowy??moze juz ktos byl? :/


P.S. Ja byłam wczoraj na drugim etapie rozmów, ale może ktoś wie, czy mówią od razu że przyjmują daną osobę czy dzwonią po jakimś czasie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA niezalogowany
1 grudnia 2010r. o 15:34
firma jest niekompetętną poniewaz złożyłam podanie poł roku temu i nawet nie odpisali ze nie potrzebują nie mówiąc juz o rozmowie kwalifikacyjnej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza