Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~xxx niezalogowany
1 grudnia 2010r. o 17:04
~JA napisał(a): firma jest niekompetętną poniewaz złożyłam podanie poł roku temu i nawet nie odpisali ze nie potrzebują nie mówiąc juz o rozmowie kwalifikacyjnej




przeciez takie firmy kontaktuja się z wybranymi osobami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5548
#piotras20_22 nieaktywny
1 grudnia 2010r. o 17:22
ja byłem na pierwszej rozmowie 2 tyg. temu wczoraj bylem na drugiej i pewnie dojdzie do trzeciej i do czwartej i dalej nic nie wiadomo normalnie paranoja!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4074
#ejwa nieaktywny
1 grudnia 2010r. o 18:15
ja już byłam na trzech rozmowach i cisza :) chciałam tam spróbowac ,bo to nowa firma i pomyślałam ,że może byc tam lepiej jeśli chodzi o atmosfere w pracy,ale z opinii wynika,że jest to kolejny obóz i wyzysk.Na trzeciej rozmowie byłam świadkiem jak pewien mężczyzna sam się zwolnił.Wracając do rozmowy,dziwne pytania zadawali.Pytali się czy mam auto,a jak powiedziałam że nie mam to spytali jak mam zamiar chodzic do pracy (a jestem z bolesławca) a jak powiedziałam,że na pieszo lub autobusem to dziwnie na mnie popatrzeli hmmm...I trzecią rozmowę miałam po angielsku z Hiszpanem i z jakimś kierownikem.Chyba mnie dokładnie nie zrozumieli,gdy odpowiadałam im na pytanie co dokładnie robiłam w każdej poprzedniej firmie,w jakiej pracowałam,a kilka ich mam w swoim CV.No ale cóż,rozmowa po angielsku ale tzw języka technicznego nie powinni wymagac,bo sam kierownik nie potrafił przetłumaczyc nazw maszyn i wyrobów produkcji po angielsku :D

Pieniadze szczescia nie daja. Dopiero zakupy - Marilyn Monroe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PITER niezalogowany
1 grudnia 2010r. o 19:12
ja tez byłem na rozmowie 2 razy. najpierw z taką młodą laska rozmawiałem i dziewczyna spoko trochę przemaglowała mnie i coś tam mi opowiedziała o firmie i tez pytała o dojazd(!) ale to raczej ze względu na zmiany bo tam sa jakieś beznadziejne godziny pracy 8-16,16-24 i 24-8 !!! no i wiadomo,że nie ma dojazdu wieczorem po 24. Druga rozmowa była już z 2 kolesiami-kierownikami ale o tyle o ile ta dziewczyna była miła to oni raczej mało konkretni i chyba chcieli mi udowodnić,że się nie nadaję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
1 grudnia 2010r. o 20:20
~JA napisał(a): firma jest niekompetętną poniewaz złożyłam podanie poł roku temu i nawet nie odpisali ze nie potrzebują nie mówiąc juz o rozmowie kwalifikacyjnej


a gdzie Ty słyszałeś, żeby firma odpisywała że cię nie potrzebuje? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4074
#ejwa nieaktywny
1 grudnia 2010r. o 20:24
~PITER napisał(a): Druga rozmowa była już z 2 kolesiami-kierownikami ale o tyle o ile ta dziewczyna była miła to oni raczej mało konkretni i chyba chcieli mi udowodnić,że się nie nadaję.

miałam identyczne odczucie na rozmowie z nimi.Może miałam większe doświadczenie w pracy na produkcji niż oni dwaj ;)

Pieniadze szczescia nie daja. Dopiero zakupy - Marilyn Monroe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
118
#anonim_2453 nieaktywny
1 grudnia 2010r. o 20:39
Ktos wie ile tam placa?


Dopisane 01.12.2010r. o godz. 20:39:

czy ja dobrze zrozumialem: oni szukaja ludzi ze znajomoscia angielskiego na produkcje? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3668
#puma2009 nieaktywny
1 grudnia 2010r. o 20:41
1500 - 1600 pln

-Obywatele nie powinni bać się swoich rządów. Rządy powinny bać się swoich obywateli."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza