Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

118
#anonim_2453 nieaktywny
1 grudnia 2010r. o 21:02
a co z tym angielskim? jest wymagany na stanowiska biurowe czy na produkcje tez?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2010r. o 21:06
InvaderZim napisał(a): Ktos wie ile tam placa?Dopisane 01.12.2010r. o godz. 20:39:czy ja dobrze zrozumialem: oni szukaja ludzi ze znajomoscia angielskiego na produkcje? :|



Najlepiej tak, ale nie jest to warunek konieczny. Będą przyjmować nowych bo sporo osób się zwolniło, innych sami zwolnili :D
Jak macie pracę to jej nie zamieniajcie na Guardiana !! Nigdy nie wiesz kiedy cie zwolnią, ani za co. W każdym naborze do pracy przyjmują więcej osób niż potrzebują tak, aby zrobić selekcje. Jeśli liczycie na szkolenia to możecie o tym zapomnieć. Widziałem i podziękowałem sam za współprace.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mom niezalogowany
3 grudnia 2010r. o 8:07
InvaderZim napisał(a): a co z tym angielskim? jest wymagany na stanowiska biurowe czy na produkcje tez?


P.S. kogoś przyjęli w ogóle w najbliższym tygodniu, bo rozmowy niby trwają ale efektu chyba nie ma?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5548
#piotras20_22 nieaktywny
3 grudnia 2010r. o 10:46
ponoć kogos przyjęli jak bylem na rozmowie to gosciu przyszedł po umowe ...

Zmoderowano 06.12.2010 godz.21:43 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mom niezalogowany
3 grudnia 2010r. o 11:10
ciekawe ile osób jeszcze potrzebują przyjąc do końca roku???

Zmoderowano 06.12.2010 godz.21:43 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2010r. o 12:33
wszystko zależy od tego ile mioteł maja, i ile odpadnie w selekcji.
i ile odpadów będą produkować. tego co wiem to kadra inz się sama zwalnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~q niezalogowany
3 grudnia 2010r. o 18:13
czy do kogos juz dzwonili po drugiej rozmowie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2010r. o 18:28
ten zakład to pomyłka, wiem bo pracowałem
1: brak szacunku dla ludzi na produkcji - notoryczne nieuzasadnione zwolnienia, kierownikowi się wydaje, że jest panem świata
jak zachorujesz- zwlaniają, jak ci coś nie pasuje - zwalniają, jak nie myślisz- zwalniaja, jak myślisz- zwalniają
2: chore godziny pracy - to jest Polska nie Hiszpania. zmiany są niedostosowane w ogóle do warunków Bolesławca, W pracy musisz być 15 min wczesniej i wyjśc 15 min poźniej - nie płatne. jak kończysz po 16 to nic w mieście nie załatwisz, a o dojeździe nie wspomnę
3: ludzie w biurze - wymanierowani,że głowa mała / w kadrach, myślą, że są nie wiadomo kim, o co kolwiek poprosisz to musisz się tłumaczyc co jak po co i dlaczego
4: szkolenia - to szkolenia widmo, każdy kiedyś słyszał, nikt nie widział
5: zero socjalu- firma jedyne czego Ci dołoży to stres

nie warto!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.