Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

3407
#SzymonS nieaktywny
10 grudnia 2010r. o 22:04
~Viki napisał(a): A kiedy byłeś ? bo ja gdzieś we wrześniu ,może to nie ta sama ??


ja tez w polowie wrzesnia to ta sama
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Viki niezalogowany
10 grudnia 2010r. o 22:07
O to na pewno miała aparat :] .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3407
#SzymonS nieaktywny
10 grudnia 2010r. o 22:08
~Viki napisał(a): O to na pewno miała aparat :] .


ja chyba nie pamietam a moze scciagnela jak ja mialem byc :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Viki niezalogowany
10 grudnia 2010r. o 22:12
Pewnie tak byłeś przejęty rozmową ,że się nie przyglądałeś ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rozmowy niezalogowany
14 grudnia 2010r. o 20:50
Może ktoś mnie oświeci jakie pytania zadawać można na 3 rozmowach w tej firmie (jak niektórzy piszą) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gosciu. niezalogowany
15 grudnia 2010r. o 20:03
ale co piszecie ze kadrowa sie zwolnila.ktora?
ta beata ? w okulraach
? a ciemu to..../
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Były pracownik niezalogowany
16 grudnia 2010r. o 16:18
Nie wystarczy wprowadzić formuły mówienia sobie you,to jak widać w przeświadczeniu kadry kierowniczej Guardiana miało skutkować lepszą symbiozą załogi nic bardziej błędnego!Symbiozy brak ,jest za to fałsz,obłuda i wymuszone uśmiechy i nieustanny mobing!Przyjmując się do tej firmy nie znacie dnia ,godziny ani też powodu dla którego zostaniecie zwolnieni,w pełni potwierdzam tą wcześniej przytoczoną tezę byłem tam i tego niestety doświadczyłem.Przykre!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2010r. o 16:27
Przykre jest to, że firma dopiero co powstała, a juz są BYLI PRACOWNICY tej firmy. To swiadczy nie dobrze o tej firmie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza