Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

~;) niezalogowany
6 kwietnia 2012r. o 23:21
ha siiiiiiiiiiiiii ha siiiiiiiiiiiiiiiiiii ha siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;) :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
7 kwietnia 2012r. o 0:33
~;) napisał(a): ha siiiiiiiiiiiiii ha siiiiiiiiiiiiiiiiiii ha siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;) :*

...aaaaAAAA...!! aaaaAAAA....!! KOTKI DWA :D :D :D



Dopisane 07.04.2012r. o godz. 00:24:

...MAGNUM44....przepraszam...już ślę przesłodkie buziole i przepiękną piosnkę....cmiokkkkkk...:* :* :* :* :* :* ;)
&feature=pyv


Dopisane 07.04.2012r. o godz. 00:27:

&feature=related


Dopisane 07.04.2012r. o godz. 00:31:

&feature=related


Dopisane 07.04.2012r. o godz. 00:33:

&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
7 kwietnia 2012r. o 8:30
~;) napisał(a): ha siiiiiiiiiiiiii ha siiiiiiiiiiiiiiiiiii ha siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;) :*


-na zdrowie :D ;) !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4605
lestat
7 kwietnia 2012r. o 19:22
Panie Capitanos! Pan to jaki romantyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~E niezalogowany
7 kwietnia 2012r. o 19:28
ODSPRZEDAM GOTOWY, PROSPERUJĄCY INTERES , SKLEP Z BIELIZNA RAZEM Z KONTAKTANI HANDLOWYMI + CAŁE WYPOSAZENIE SKLEPU
TEL: 512191034
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
7 kwietnia 2012r. o 21:36
lestat napisał(a): Panie Capitanos! Pan to jaki romantyk.


...aj tam...aaajjjj taaammmm....tylko prawdziwy "menszczyna' w 80-ciu procentach...:D:D:D......milego dzionka życzę....mokrego jajka...:):*:*:*


Dopisane 07.04.2012r. o godz. 20:07:

Wraca Krystyna z zebrania feministek. Nastrój bojowy. Roman otwiera drzwi.
- K*rwa, koniec z męskimi rządami, k*tasie j*bany - krzyczy od progu. - To ja jestem głową tego domu. Od tej pory będzie, jak ja...
Nie skończyła Krystyna, gdy Roman wyprowadził cios pięścią. Niedoszła feministka padła i leży. Nagle rozlega się dzwonek. W drzwiach staje sąsiad, Lucjan.
- Roman, co się stało? Słyszałem łomot...
- Aaaaa, nic takiego Lucek, wszystko OK.
- Więc czemu Krystyna leży jak nieżywa na podłodze?
- To głowa tego domu - leży, gdzie chce.


Dopisane 07.04.2012r. o godz. 20:19:

Są zawody kto najdłużej wytrzyma w wodzie. Pierwszy pan wytrzymał 1 min. i wszyscy ludzie go pytają jak pan to zrobił? A on odpowiedział:
- Trening, trening i jeszcze raz trening.
Następny pan wytrzymał 2 min. i znowu wszyscy ludzie go pytają jak pan to zrobił? A on odpowiedział:
- Trening,trening i jeszcze raz trening.
Następny pan wytrzymał 3 min i wszyscy ludzie go pytają jak pan to zrobił? A on na to:
- Trening.....
Następny pan przyszedł, wchodzi do wody, 1 min. nic, 2 min. nic, 3 min. nic, po 4 minucie wychodzi ledwo oddycha, więc lekarze szybko podbiegli, ale na szczęście nic się nie stało. Wszyscy ludzie pytają jak on to zrobił? A on na to:
- Gdzieś musiałem gaciami zahaczyć!


Dopisane 07.04.2012r. o godz. 20:21:

Są zawody kto najdłużej wytrzyma w wodzie. Pierwszy pan wytrzymał 1 min. i wszyscy ludzie go pytają jak pan to zrobił? A on odpowiedział:
- Trening, trening i jeszcze raz trening.
Następny pan wytrzymał 2 min. i znowu wszyscy ludzie go pytają jak pan to zrobił? A on odpowiedział:
- Trening,trening i jeszcze raz trening.
Następny pan wytrzymał 3 min i wszyscy ludzie go pytają jak pan to zrobił? A on na to:
- Trening.....
Następny pan przyszedł, wchodzi do wody, 1 min. nic, 2 min. nic, 3 min. nic, po 4 minucie wychodzi ledwo oddycha, więc lekarze szybko podbiegli, ale na szczęście nic się nie stało. Wszyscy ludzie pytają jak on to zrobił? A on na to:
- Gdzieś musiałem gaciami zahaczyć!


Dopisane 07.04.2012r. o godz. 20:21:

Są zawody kto najdłużej wytrzyma w wodzie. Pierwszy pan wytrzymał 1 min. i wszyscy ludzie go pytają jak pan to zrobił? A on odpowiedział:
- Trening, trening i jeszcze raz trening.
Następny pan wytrzymał 2 min. i znowu wszyscy ludzie go pytają jak pan to zrobił? A on odpowiedział:
- Trening,trening i jeszcze raz trening.
Następny pan wytrzymał 3 min i wszyscy ludzie go pytają jak pan to zrobił? A on na to:
- Trening.....
Następny pan przyszedł, wchodzi do wody, 1 min. nic, 2 min. nic, 3 min. nic, po 4 minucie wychodzi ledwo oddycha, więc lekarze szybko podbiegli, ale na szczęście nic się nie stało. Wszyscy ludzie pytają jak on to zrobił? A on na to:
- Gdzieś musiałem gaciami zahaczyć!


Dopisane 07.04.2012r. o godz. 20:21:

Są zawody kto najdłużej wytrzyma w wodzie. Pierwszy pan wytrzymał 1 min. i wszyscy ludzie go pytają jak pan to zrobił? A on odpowiedział:
- Trening, trening i jeszcze raz trening.
Następny pan wytrzymał 2 min. i znowu wszyscy ludzie go pytają jak pan to zrobił? A on odpowiedział:
- Trening,trening i jeszcze raz trening.
Następny pan wytrzymał 3 min i wszyscy ludzie go pytają jak pan to zrobił? A on na to:
- Trening.....
Następny pan przyszedł, wchodzi do wody, 1 min. nic, 2 min. nic, 3 min. nic, po 4 minucie wychodzi ledwo oddycha, więc lekarze szybko podbiegli, ale na szczęście nic się nie stało. Wszyscy ludzie pytają jak on to zrobił? A on na to:
- Gdzieś musiałem gaciami zahaczyć!

Hrabia z Janem pojechali na polowanie. Po drodze na rozgrzewkę wypili strzemiennego. Widzą jelenia. Hrabia wypalił i nie trafił. No to wypili jeszcze raz. Znów widzą jelenia. Hrabia znów wypalił i nie trafił. Znowu wypili. Jadą dalej i widzą jelenia.
- Hrabio, może teraz ja spróbuję?
- Dobrze Janie. Jan strzelił i jeleń padł.
- Jak to zrobiłeś?
- Trzeba celować w środek stada...


Dopisane 07.04.2012r. o godz. 20:27:

...przepraszam za wielokrotne,te same posty....to przez niskie ciśnienie za oknem ;)


Dopisane 07.04.2012r. o godz. 20:51:

&feature=related


&feature=context&context=G2f61e33CCAAAAAAAHAA




&feature=g-comedy&context=G2f61e33CCAAAAAAAHAA




Dopisane 07.04.2012r. o godz. 20:56:






....:D:D:D filmik bomba:D:D:D....

&feature=context&context=G2f61e33CCAAAAAAAHAA


Dopisane 07.04.2012r. o godz. 21:20:

...dla wszystkich dżemerowiczów.....:*:*:*

&feature=related


Dopisane 07.04.2012r. o godz. 21:36:


....MOCNEEEEEEE....!!!!!!!!!!!!!!!!

Synek mówi do mamy
- Mamo, a dlaczego moja kuzynka nazywa się róża ?
- Ponieważ twoja ciocia lubi kwiaty.
- A ty co lubisz mamo ?
- Przestań zadawać głupie pytania Wacuś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 kwietnia 2012r. o 21:54
http://fabrykamemow.pl/szablon/128/memy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5640
#Nudabida nieaktywny
7 kwietnia 2012r. o 22:03
capitanosss napisał(a):

" Są zawody kto najdłużej wytrzyma w wodzie. Pierwszy pan wytrzymał 1 min. i wszyscy ludzie go pytają jak pan to zrobił? A on odpowiedział:
- Trening, trening i jeszcze raz trening.
Następny pan wytrzymał 2 min. i znowu wszyscy ludzie go pytają jak pan to zrobił? A on odpowiedział:
- Trening,trening i jeszcze raz trening.
Następny pan wytrzymał 3 min i wszyscy ludzie go pytają jak pan to zrobił? A on na to:
- Trening.....
Następny pan przyszedł, wchodzi do wody, 1 min. nic, 2 min. nic, 3 min. nic, po 4 minucie wychodzi ledwo oddycha, więc lekarze szybko podbiegli, ale na szczęście nic się nie stało. Wszyscy ludzie pytają jak on to zrobił? A on na to:
- Gdzieś musiałem gaciami zahaczyć! "
...przepraszam za wielokrotne,te same posty....to przez niskie ciśnienie za oknem ;)


Akurat -ciśnienie! Po prostu gdzieś musiałeś gaciami zahaczyć :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza