Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

3309
#Navi nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 11:08
Magnum 43:D:D hahahahaha, my coraz to młodsze:D
Capitanoss no niech Ci będzie:D masz ode mnie :* :* tylko 2 żeby za słodko nie było:P:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 11:45
cukier mi sié skonczyl....znowu szykuje mi sié ogromny wydatek no i takim sposobem jestem 4.29 w plecy.....

....Navi ,dziéki BOgu pojawilas sié w odpowiednim momencie.....przez te dwa buziaczki kawa smakuje lepiej.....jestem uratowny......a buziaczków na ten moment nie wysylam w zamian bo juz sypnálem je do kawy i zamieszalem.......JEzu .....a jutro musze mliko kupic.......niewytrzymié to juz w sumie 7 polskich zlotych.....;);):d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 12:44
Po co Ci cukr jak wystarczą buziaczki:D tylko nie wiem co tu zrobić , żeby mlika nie kupować :> :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 12:56
...poproszé o krówké mlekodajná(mleczná) z furmanká siana w gratisie....aby do wiosny....potem wypuszczé já na ogródek przydomowy....niech sié pasie MILKA......a co tam .....i kryzys mi niestraszny....i takim sposobem juź niebédé zalezny od źabki,biedronki i stonki.....aaa zapomnialem o moim kochanym TESCO...:):*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 13:04
Św. Nikusia dopiero jutro to może Cię wysłucha i podeślę jakąś Milkę, co byś zaoszczędził co nieco ;)

Dobrego dnia Dżemiki ;):*:*:*
Jack :*:*:*
Navi :*:*:*

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 13:09
ja tyż bardzo lubię stonkę :> a tak swoją drogą to chadzamy do tych samych marketów :> śledzimy się :P :P


Dopisane 05.12.2012r. o godz. 13:09:

De_Tourvel napisał(a): Św. Nikusia dopiero jutro to może Cię wysłucha i podeślę jakąś Milkę, co byś zaoszczędził co nieco ;)

Dobrego dnia Dżemiki ;):*:*:*
Jack :*:*:*
Navi :*:*:*

Dziękować i Tobie wzajemnie miłego dzionka:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 14:34
.....wiszenko....:*:*:*....jak tam mija dzionek....:)
....Navi....umawiamy sié tak jak idé do tesco ,to TY idzieź do stonki(prégowana biedronka).....źeby uniknác "inwiligacji"


......dzisiaj wieczorem niebédzie mnie prawdopodobnie......bo wybieram sié na grzyby......

.......DO PIWNICY SÁSIADKI........widzialem w sloikach kurki,podrzybki.....mmmm...pychota.......jak ja uwielbiam GRZYBOBRANIE ZIMÁ....:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 14:42
Hahaha:D:D:D jesteś niesamowity:D poszukaj cukieru i jakiejś dojki może mliko będzie:D :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.