Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

4668
#Anonim4668 nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 15:08
....doszlem do wniosku,źe krowa to zawielki problem....takźe bioré ze sobá dziesiéc kilóf cukra ......i........bédziemy gonic bimbra(bimber).....grzybki juz tam sá....a na co mi takawa milka.....jutro kupié mliko w proszku ....i ...GIT MAJONEZ.....jak to ujál slynny polski filozof


Dopisane 05.12.2012r. o godz. 14:55:

i jeszcze marzy mi sié aby zamieszkac w TESCO .....miedzy regalem z czekoladami a regalami coca colá i czypsamy...:d:p:*


Dopisane 05.12.2012r. o godz. 14:59:

Navi....juź boli mnie brzuch od tego SMIACIA(smiania sié).....


Dopisane 05.12.2012r. o godz. 15:02:

...tanio sprzedam numer telefonu do GRZDYLKA KOCHANEGO.....oferty skladac tylko do 16.00.....


Dopisane 05.12.2012r. o godz. 15:08:

....GOsiaM .....ten numer dostaniesz gratis(jestes wykluczona spoza przetargu pirackiego)......a zrób z nim porzádek....ale bedzie sié dzialo zadymi sié,zakurzy,zagotuje....i bédzie lad i porzádek na forum.... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 15:08
Ty się zastanów, czy wolisz Delicje i Hortex, czy coca cole ,czekolada i chipsy :>bimber powiadasz??to nie wiem czy kiedykolwiek dojdziesz do któregoś z marketu jak ten pan

Nr do Grzdyla?? dawaj za delicje:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 15:16
lecé robic remament w piwnicy.... :>


Dopisane 05.12.2012r. o godz. 15:13:

nieda Ci ksiádz ani matka co Ci da SÁSIADKA.... ;) :>


Dopisane 05.12.2012r. o godz. 15:16:

....conajmnie karton delicji...:*:d.....licytacja jeszcze trfffa:p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 15:22
Właśnie się dowiedziałam Grzdyl nie ma telefonu :> no idz już do sąsiadki bo Ci ślinka cieknie :| :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 15:22
..navi.....chcialbym tu i tu zamieszkac ....ale sié nierozdwoje....no chyba ,ze wprodzé sié tam na dwie zmiany i jeszcze zaplacá mi za pilnowanie delicjóf...:d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 15:25
I jeszcze zapomniałeś, że chciałbyś na zimę mieszkać u sąsiadki w piwnicy:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 15:32
idé juź....nooo idé juzzz.....jak dobrze,źe cukier jest u sásiadki.....jak to kiedys porzyczalo sié ......za czasów dobrobytu..?? ....chyba na szklanki czy cós takowego.....dobrze ,ze chociaz ocet byl w kazdym sklepie,bylo mozna kisic i korniszowac ogórki bez strachu(obawy)....w zaciszu domowym...:)


Dopisane 05.12.2012r. o godz. 15:32:

Navi napisał(a): I jeszcze zapomniałeś, że chciałbyś na zimę mieszkać u sąsiadki w piwnicy:D

...cichooo....bo sié wyda...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
5 grudnia 2012r. o 15:36
To idz tylko się podziel później tym co tam wynajdziesz bo inaczej przyjdziemy :> i będzie piekło:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza