Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

3309
#Navi nieaktywny
6 grudnia 2012r. o 21:31
Musi być coś bardzo tłustego:D sprawdza się:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
6 grudnia 2012r. o 21:45
Nio:D:D

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
7 grudnia 2012r. o 0:41
...witojcie kochane smieszki internetowe.....ja przepraszamza mojá nieobecnosc,ale to jest zwiázane z chwilowym trybem pracy......w robocie mam taki zapie......... ze glowa mala,jjtro tez lod rana do pózna w nocy.....szkoda bo niemogé na moim telefonie odsluchiwac muzyki z youtube zamieszczone na bolecinfo i szalec ze smiesznymi filmikami,ale jestem bliski kupna tableta...i wtedy damu czadu......podejrzewam,ze do niedzieli bédé mial "Orké"czyli zapie... jak sié patrzy.....
....wy to juz wiecie jak rozmieszyc nawet umarlaka....mozna pasc ze smiechu.....takze niezaniedbujcie pozytywnych fluidóf energii i obdarowywujcie caly swiat radosciá,usmiechem i dobrá zabawä.....UWIELBIAM WAS DŹEMEROWICZE...:*:*:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
7 grudnia 2012r. o 1:15
Ty to masz siłę piraciku :> do 2 betonił się w piwnicy :> a rano już pofrunął do pracy :> kurde mów co bierzesz bo to je ...dobre :> :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
7 grudnia 2012r. o 1:32
.....hahahahhh......spié z otartymi oczkami a rano powieki na zapalki ....te zapalki to dobra rzecz ........a jakie tanie...:)
......melduje,ze zabraklo grzybkóf malynowanych w nocy...:d:d:d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
7 grudnia 2012r. o 1:39
To nie chodzi o marynowane :> ale widzę, że były dobre, skoro już nie ma,a teraz mi bajki opowiada o zapałkach :] tylko dziewczynki brakuje w tej bajce:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
7 grudnia 2012r. o 1:45
...pirat pozdrawia Magnum41,E,Navi....wszystkich bolecnautów.....zyczy udanej i spokojnej nocy....

....no dobbbraa....:( GosiaM Tobie tez zyczé dobrej nocy,ale tylko dzisiaj...:d:p :> :* :>


Dopisane 07.12.2012r. o godz. 01:45:

....byla sobie dziewczynka z zapalkami...........bez zapalkóf,bo wszystkie wykupil capitanosss......i tak z bajki z udanym zakonczeniem zrobil sié ......dramat...:p:d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
7 grudnia 2012r. o 1:45
Piłacie no to spokojnej nocy i ....kolorowych snoff :D to się dziewczynki ucieszą rano, że napisałeś :> :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza