Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

4668
#Anonim4668 nieaktywny
15 grudnia 2012r. o 23:12
...ja byc juz na forum....ja pozdrawiac wszytkich dzemerowiczóf...ja was kochac...ja przepraszac,za moja nieobecnosc....ja miec internta wyĺáczony....ja juz byc....

...P.S.....moja mam zawszd mówila,ze najlepszy karp wigilijny, to "w dzwonki"....ale ja jestem tadycjonalista i zawsze co roku konsumujé karpika "bez dzwonków"....a na holele mi te dzwonki...

......w lecie kupilem sobie sandalki z kolecji LATO-ZIMA.....teraz jak znalazl,do kompletu dostalem gratis podpinane futerko(jako ocieplacz)....teraz mrozy mk niestraszne.....ZIMOOOO....!!!!!!...przybywaj...!!!!!!!!:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
15 grudnia 2012r. o 23:16
capitanosss napisał(a): ...ja przepraszac,za moja nieobecnosc....


I słusznie:>:> bo my wczoraj byli u Ciebie, a Ciebie nie było;(;(
Czyżbym musiała się "wystarać" o Twoj numer telefonu?!:>
Łupieżco Ty jeden:*:*


Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
16 grudnia 2012r. o 0:13
...o kurcza...a ja nic niewiedziec....ja przepraszac....ja miec tyle praca,ze ja nie miec czasu poszkrabac po glófce......holelcia szkoda....kto jeszcze byl....??


Dopisane 16.12.2012r. o godz. 00:13:

...o kurcza...a ja nic niewiedziec....ja przepraszac....ja miec tyle praca,ze ja nie miec czasu poszkrabac po glófce......holelcia szkoda....kto jeszcze byl....??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
16 grudnia 2012r. o 0:17
capitanosss napisał(a): ...o kurcza...a ja nic niewiedziec....ja przepraszac....ja miec tyle praca,ze ja nie miec czasu poszkrabac po glófce......holelcia szkoda....kto jeszcze byl....??Dopisane 16.12.2012r. o godz. 00:13:...o kurcza...a ja nic niewiedziec....ja przepraszac....ja miec tyle praca,ze ja nie miec czasu poszkrabac po glófce......holelcia szkoda....kto jeszcze byl....??



Hmmm... Ty mieć dużo praca?
Ciekawe jaka?:>:> Jak nie było Ciebie w praca!:>:>
:D:D
Było nas... (aż korci napisać: TRZECH) siedem Luda!
Nie sądzisz chyba, że będę na forum wymieniać wszystkich co byli:>
I pamietaj o złotej zasadzie, którą Ci podałam na piv:*:*

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
16 grudnia 2012r. o 0:43
.....zlota zasada.....ja juz pamiétac...:d
....ale ja bylem w pracy od poniedzialku az do do dzisiaj....Ja przerabiac ponad 250 godzinóf miesiécznie.....niedlugo dojdá mi nocki(niedaj Boźe :d).....do domciu to bédé zachodzil tylko aby swiatelko zaláczyc i zgasic......PRACOHOLIZM.....to straszna choroba..:d


Dopisane 16.12.2012r. o godz. 00:43:

lecé pospac sobie troszké....bo rano do pracy....Paaa....!!!!:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
16 grudnia 2012r. o 0:52
Śpij słodko Naczelny:*:*


Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
16 grudnia 2012r. o 1:17
....dziékujé...TOBIE równieź zyczé milej i spokojjej nocy.....:*
.....proszé napisz mi na priv ...co źem stracil....kto byl......z ciekawosci juz wypiekóf dostalem na prawym policzku...:d


Dopisane 16.12.2012r. o godz. 01:17:

...Navi.....jak tam produkcja...?? pewnie idzie calá pará....ciom...??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
16 grudnia 2012r. o 12:45
A ja już myślała,żeś się wypisał:D produkcja wre :> ale bez przyczepki jak bez ręki ;( gdzie te święta :> Piraciku, a ludziska zamiast dyndające dzwoneczki kupować to dzwonią po Twoje placki :> niedobrzelcy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.