Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

4668
#Anonim4668 nieaktywny
19 grudnia 2012r. o 14:23
Pracowita mrówka pozna leniwca australijskiego.
Kaczka z piétnastoma kaczuszkami pozna jelenia z dorodnym poroźem.
Źaba REREKUMKUM poznaPana Bociana w celach cateringowo-kulinarnych.
Hipopotam HIPCIO pozna zwinná pszczólké w celach nieznanych.
Zebra pozna źólwia stepowego w celach towarzyskich.
Poszukiwany treser motyli....CYRK POLSKI.
Skup swieźej krwi...Pan komar...P.S....kropla krwi za kostké cukru.
Szybkie zapladnianie krów....JURNY ROLNIK.
Skopié ogródek....KRET.
Przeplewié grzádki....NORNICA.
Przytné drzewka owocowe....BÓBR ZLOTOZÉBNY.
Nawoźenie obornikiem.....swinka CHRUM CHRUM.
Dorodna slonica poszukuje pirani do wspólnych kápieli.
Jurna Pani Królikowa pozna atrakcyjná źyrafé.
Zapraszam wszystkie zebry i antylopy na sniadanko....TYGRYS BENGALSKI.



.....moje WIFI wczoraj gdzies polazlo i niewrócilo na noc....chyba domyslam sié gdzie bylo...ale na szczéscie jest juz w domciu i mogę z wami klikac...



Dopisane 19.12.2012r. o godz. 13:57:




.....przedswiáteczny okrzyk PRAWDZIWEGO MÉŹCZYZNY.....


.....ZROBIÉ TRZY MAKOWCE......i pier........wszystko.






Dopisane 19.12.2012r. o godz. 14:23:







..swiéta zbi(zajá sié wielkimi krokami ...slyszé tupanie jest coraz glosniejsze i intensywniejsze......aaaa(okrzyk trwogi)........chowac sié kto moźe .....!!.......pod choinké najlepiej....


P.S.......KARPIE STRZEŹCIE SIÉ...:):*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
19 grudnia 2012r. o 15:25
Naczelny:*:* wyłaź z dziury!
Rozpierducha na forum i protesty!
Lubię to:)


Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
19 grudnia 2012r. o 15:34
...hej M44.....Ja wlasnie wracam do dziury i niewylaźé z niej aź do jutra rana....mam zasluźone wolne(recepté dostalem:d)....bédé wieczorem,teraz lecé karpia kupic i do kosciólka pomodlic sié za duszyczké tego nieszczésnika, który niedlugo wyláduje na moim talerzu(MAM NADZIEJE,ZE GREENPEACE,nieczyta moich postów)......jakowas panda wlazla na drzewo(eukaliptus) w moim temaciku i niechce zlyz(spasc).....to do wieczorka,dzisiaj szykuje sié krwawy wieczór.....bidny karpik.:l
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
19 grudnia 2012r. o 15:39
capitanosss napisał(a): ... dzisiaj szykuje sié krwawy wieczór.....bidny karpik.:l


Trza było wypatroszonego kupić, jak ja!:>:>
Biedaczku, Ty chory:(
Jakbyś potrzebował pomocy, chętnie służę:)
Tylko nie do katrupienia karpia;(;(


Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
19 grudnia 2012r. o 16:08



...Kochany aniele stróżu,proszé Cié strzeż w swiéta Bożego Narodzenia mojá extesciowá.
...aby w mroźná noc,niezlamala sobie nogi,biodra i kciuka.
...aby osć karpikowa niestanéla jej w gardelku.
...aby niezlama tipsa
.....ALBO NIE...!!!!!!....cofam to o co prosilem(rozmyslilem sié)......na starosc to i capitanosss glupoty pisze....PRZEPRASZAM ZA POMYLKÉ....:):D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
19 grudnia 2012r. o 16:15
:D :D

Ty pier.d.niku świąteczny!:P
Choinkę Ty ubrał?
Ja jeszcze nie:P
O jedzonku tylko myślisz - patrz:karp!:>

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
19 grudnia 2012r. o 22:06
...m44 dziékujé za pomocná dlon i szczere chéci....ale piszác,ze dostalem wolne na recepté,chcialem wyrazic ,ze tak malo go dostajé,ze mozna okreslic mianem "na recepté"...jak lekarstwo normalnie.....a karpia zaniosé do sásiadki niech ona sié méczy .....TA KOBIETA MA JAJA.....a bidulek jestem tylko "menscizná" w 95-ciu procentach.....podkleslalem(poruszalem) juz wczesniej ten temat....to paaa...!! ....albo jest jeszcze alternatywa ,któráTY mi sugerujesz......KUPIÉ FILETA Z KARPIA.....raz w zyciu mogé sié skusic na rybké za 19.99/kg......cmokkk....:*


Dopisane 19.12.2012r. o godz. 22:06:

.....m44....w tym roku nieubieram choinki.......moja sásiadka ma pikná choineczké(sztruczná)......ukatrupila mi karpiátko to i choinká sié podzieli....:d
....a niemówilem,ze ma jaja ta kobieta...:):*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~julka niezalogowany
19 grudnia 2012r. o 22:06
Ojejku jak tu miło i sympatycznie... :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza