Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

4668
#Anonim4668 nieaktywny
19 grudnia 2012r. o 22:38
~GosiaM napisał(a): Spadaj padalcu bo ci ci nóżki z dupki powyrywam i powieszę na choince :>

....grzdylku...?? a to bédzie bolec....??....nikt mi tego nigdy nie robil....:p


Dopisane 19.12.2012r. o godz. 22:35:

...wiem gosiaczku,zebýs nigdy tak nienaklikala....TY masz wielkie serducho....

....grzdylu nu...nuuuu.....jak dalej bédziesz tak bazgral za pomocá klawiatury....tona swiéta przeslé CI najswieźsze zdjécie mojej extesciowej....odechce Ci sié smiacia....i figlóf.....
...buziaczki grzdylku,jestes wielki....:*


Dopisane 19.12.2012r. o godz. 22:38:

....idé pochrapac....moźe przysniá mi sié nowe pomysly na jutrzejsze wyglupy....Dobranoc wszystkim i pamiétajcie źycie jest wspaniale....:*:*:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
19 grudnia 2012r. o 22:41
Dobranoc Piracie ..jesteś fajny jak nie wiadomo co :)


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~julka niezalogowany
19 grudnia 2012r. o 22:44
...rozmawiają sobie dwie przemiłe panny...Ty wiesz że Sylwester w tym roku wypada w piątek...?...ojej byle tylko nie 13-go...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
20 grudnia 2012r. o 10:19

Siem ;)
[img=1355994654_rifut8r.jpg]

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
20 grudnia 2012r. o 11:59
GosiaM napisał(a): Dobranoc Piracie ..jesteś fajny jak nie wiadomo co :)

.....Gosiaczku,to TY JESTES WIELKA....nasza kochana KRÓLEWNO INTERNWTOWA...:*


Dopisane 20.12.2012r. o godz. 11:59:

hej GosiaG......:*
.....na dziasiaj wieczór,jak zlapié wifi za koszulké....to mam dla was orédzie swiáteczne....teraz nimam czasu ,bo do pracy muszé w podskokach.....i potem brum....brummmm.....kofam to...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
20 grudnia 2012r. o 14:10
No chwilkę człowieka nie ma, a tu takie numery odkręcają ;p

Jack, dla Ciebie dowcipas przedkońcowo-światowy ;);p

Morze Karaibskie, XVII wiek. Okręt piracki płynie, z bocianiego gniazda: – Kapitanie, holenderska barka na sterburcie! Zatopią nas!
Kapitan spokojnie:
- Nie bójcie się chłopaki, zdobędziemy, będzie łup… tylko podajcie mi moją czerwoną koszulę i do abordażu!
Walka wygrana, pięciu piratów padło, ale łup jest. Po chwili z bocianiego gniazda:
- Kapitanie, hiszpański galeon na bakburcie, zginiemy!!!
- Spokojnie chłopaki, dajcie mi moją czerwoną koszulę i do walki. Wygramy!
Po chwili walka zakończona, 10 piratów nie żyje, ale galeon zdobyty.
Pierwszy oficer pyta :
- Kapitanie, o co chodzi z tą koszulą?
- Widzisz chłopcze, marynarze wierzą, ze przynosi szczęście, ale to psychologia – gdy zostanę ranny, krwi na czerwonym nie widać i wszyscy myślą, ze nie da się mnie zranić. Wiec swoi walczą jeszcze zacieklej, wrogowie tracą ducha.
W tej chwili rozlega się okrzyk:
- Kapitanie, pięć fregat od dziobu!
Kapitan zaś spokojnie:
- Podajcie mi moje brązowe spodnie…


:D:D:D

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
20 grudnia 2012r. o 22:07
Piracie, normalnie podlizujesz się , ale i tak Cię lubię :D


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
20 grudnia 2012r. o 22:56
Ach, i na dobranoc coś dla Pirata ;) co by mu koniec świata nie był straszny ;);p

Mąż marynarz wysyła telegram do żony:
“Kochana żono STOP wracam za trzy dni STOP oczekuj mnie na lotnisku STOP”.
Przylatuje po trzech dniach, wychodzi z samolotu, patrzy, a jego żony nie ma.
- A to ku….a! Ale może nie? Może czeka przed lotniskiem?
Wychodzi przed lotnisko patrzy, a jego żony nie ma:
- A to ku…a! Ale może nie? Może czeka na mnie w domu?
Wsiada w taksówkę jedzie do domu wchodzi patrzy, a w domu bałagan, wszystko porozwalane:
- A to ku….a! Ale może nie? Może czeka na mnie w łóżku na górze?
Wchodzi do sypialni, a tam jego żona leży w łóżku z dwoma facetami. Gość stoi oniemiały, patrzy na to wszystko i w końcu mówi:
- A to ku….a! Ale może nie? Może telegram nie doszedł?

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Czółko Dżemery ;p do zobaczenia w nowym świecie ;);p

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza