Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

4668
#Anonim4668 nieaktywny
21 grudnia 2012r. o 0:05
SZANOWNY PANIE BOŹE....!!!!!!....piszé do Ciebie za pomocá fal radiowych z portalu Bolecinfo,mam nadziejé ,ze dotrá do Twojego odbiornika WIFI.
Piszé z tego wzglédu,ze już tutej niewytrzymié....boli mnie wiele spraw,nikt niechce mnie wysĺuchac,wiéc tylko TY mi zostales.
Proszé Cié bardzo goráco o to abys mial w opiece szczególnie naszego Pana Plemiela(wiem,źe za tá wypowiedź moźe mnie czekac wiézienie,ABW w oknie z lornetká CBŚ wylamujáce drzwi w moím mieszkanku)....ale ja sié niebojé.....wkoncu mamy totalitarná demokracyjé w naszej Polsce.
Proszé abyś D.TUSKA ,na jesien źycia obdarzyl blizniakami jego malzonké i to dwa razy ....niech majá na imié Jarek i Leszek......za wszystkie codzienne cuda,za to źe sepleni jak mówi,za to źe kocha wszystkich rodaków ,za to źe nima wlasnego zdania.

....niewiesz Panie Boźe co tu sié dzieje,PRAWDA JEST KLAMSTWEM,A KLAMSTWO PRAWDÁ.
....już nawet wynaleźli chleb o smaku masla(jakby niemoźna chlebka posmarowac maselkiem).
....już


Dopisane 20.12.2012r. o godz. 23:55:


....już w markecie moźna kupic filet z karpia....normalnie sodomia i gomoria.
....robiá ser bez sera.
....chleb bez máki.
....kielbasé bez miésa.
....i wmawiajá mi wciáz po trzydziestu latach DOBROBYTU tzw.PRL,źe religia to opium dla ludu.


Proszé CIÉ abyś dopomógl mojej sásiadce z pokoju obok,wygrac w tottolotka(za to źe w swiéta podzieli sié ze mná choinká i nietylko...:d
Takźe PANIE BOŹE zejdź na tá nieszczésná Matké Ziemié i zrób porzádek i pokaraj wszystkich grzeszników i pamiétaj źebyś sié niepomylil i niepkaral capitanosss-a i mojá sásiadké....

....no to paaa...do usĺyszenia.....czekam na odpowiedź na PRIV.....poszczelony capitanosss




Dopisane 21.12.2012r. o godz. 00:05:

....wiszenko witamy w nowym swiecie...a dowcipy bomba....!! dziékujé....:*:*:*

.....GOsiaczku niepodlizujé..... :> :] ....gdzieźbym śmial...:d:d:d....:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
21 grudnia 2012r. o 9:15
Kapitanie :> ja śmiem twierdzić, że coś bierzesz :| :] chyba, że sąsiadka karmi Cię grzybkami halucynkami bo innej opcji nie widzę:D :> :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
21 grudnia 2012r. o 11:13
....jak dorwé tego INKA KALENDARZOWEGO o imieniu " ciupa ciups masz tu picku" .....to nóźki z pupuni powyrywam......z okazji konca swiata zaciágnálem kredyty w trzech bankach.....no to po mnie.....:(


Dopisane 21.12.2012r. o godz. 11:07:

Navi napisał(a): Kapitanie :> ja śmiem twierdzić, że coś bierzesz :| :] chyba, że sąsiadka karmi Cię grzybkami halucynkami bo innej opcji nie widzę:D :> :*


...jedyny narkotyk który zaźywam i to duźych dawkach to PRACA......pracujé od rana do wieczora.......a co grzybków to powiem w tajemnicy(tak źeby nikt tego nieprzeczytal)......to moja sásiadka hoduje grzybki ....NA ŚCIANIE ......takowe cziooornyje(czarne)...:d:d:d


Dopisane 21.12.2012r. o godz. 11:09:

idé do popracowac sobiem.....buziaczki dla wszystkich dźemerowiczów...:*:*:*


Dopisane 21.12.2012r. o godz. 11:13:




...a jakby ktosik sié zapytotywal........

.....to ja niespédzam swiát sam.....


...SWIÉTA SPÉDZAM Z KARPIEM......a po pólgodzinie to juź bédé sam...:d:d:d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
21 grudnia 2012r. o 13:52
capitanosss napisał(a):


...SWIÉTA SPÉDZAM Z KARPIEM......

Nie ma jak to półtora żywego karpia
:P

Jakbyś miał chody u mikołaja, to podrzucił by Ci adresy jakichś niegrzecznych dziewczynek, a tak to ewentualnie wizytacja teściowej ...
Ale przy odrobinie szczęścia ,może zginąć w pożarze wywołanym przez świecenie choinki - o ile nie daj boże , nie stracisz głowy i jej nie wyniesiesz z płonącego domu
:D





Rzecz się dzieje w Afryce, święta Bożego Narodzenia. Pod murem stoją afrykańskie dzieci, które nie jadły nic od tygodnia. W pewnym momencie zjawia się Święty Mikołaj i pyta:
- Dzieci jadły obiadek?
Dzieci patrzą na niego ze zdziwieniem, głodne, jedno z nich się wychyla i odpowiada:
- Nieee, biedne dzieci nie jadły obiaduuu.
Na co Mikołaj:
- Dzieci obiadu nie jadły! Prezentów nie będzie!







[img=1356094105_eiz08fw.jpg]


[img=1356094137_hml7suj.jpg]


Pozdrowienia od Merry Christmas

:* :* :* :*

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
21 grudnia 2012r. o 15:33
..GosiuG....znam tylko grzeczne dziefczynki,bo nima z nimi problemów,
....tesciowá wypoźyczam tylko za oplatá,
....niemam znajomosci u Sw.Mikolaja.....to Mikuś ma chody(znajomosci) u mnie :p,
....z tego póltora karpia...to pólówka jest zimna,aTRUP....:D.....a ja jestem jeszcze cieplutki....:*

......hej gdzie jestescie.....pewnie wszyscy na zakupach....a ja przez was na bezrobociu siedzé.......wracajcie do domów GLODOMORKI...:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
21 grudnia 2012r. o 15:43
Cicha woda rwie brzegi ,a przez grzeczne dziewczynki faceci - włosy :D

Karpia tez opłacasz żeby pomachał ogonkiem na widok teściowej? W końcu i jej się należy 'od święta' jakiś przejaw radości :P

***

''Będziesz miał miejsce poza obozem i tam poza obóz będziesz wychodził.
Zaopatrzysz się w kołek, a gdy wyjdziesz na zewnątrz, wydrążysz nim dołek, a wracając przykryjesz to, czegoś się pozbył''
Cytat :D

[img=1356100023_l5g1rs3.jpg]


[img=1356100210_pco5hw2.jpg]


;)

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
21 grudnia 2012r. o 15:53
Ja moją teściową oddam w dobre(złe) ręce w gratisie dodam teścia ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GosiaM niezalogowany
21 grudnia 2012r. o 18:26
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D WariaT !! :D

Lia, tylko mi jej nie oddawaj , błagam :| :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza