Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

~dżordż 007 niezalogowany
25 czerwca 2011r. o 8:48
~``` napisał(a): Nie każdy chce grać w Twoją grę i ma do tego prawo.
Nie dominuj, nie wymuszaj a postaraj się być kumplem, przyjacielem :D

jestem samiec ALFA... :P :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2011r. o 8:53
De_Tourvel napisał(a):
~ napisał(a):
De_Tourvel napisał(a): Tyldo, mówią Ci precz, a ja się cieszę, że jesteś :) Lubię Twoje demoty i obrazki studenckie :) jeśli odzwierciedlają Twoje poczucie humoru to jestem Twoją zagorzałą fanką ;);) Pozdrawiam, D_T :*:*:*

:):):) :* witam w kole gospodyń wiejskich...:),zrobimy tak;
-WPISOWE ..............................50 złotych
-CZŁONKOWSKIE......................10 złotych
-WYROBIENIE LEGITYMACJI....20 złotych
-plus dwa zdjęcia paszportowe...:)
:* :* :* :* :* :* :*


Hmm, obawiam się, że to astronomiczne kwoty :P Tak przynajmniej oznajmił mi dziś mój studencki portfel :/ :( Także mogę być fanką bez wstępowania do klubu ;P ewentualnie cichą wielbicielką ;););)
NO DOBRA ZGADZAM SIĘ ALE TYLKO W DRODZE WYJĄTKU,takiż słodki niewinny żarcik.........a jak Ty chcesz znaleźć na tym wielkim forum; mnie,taką małą wątłą i wychudzoną tyldę :| ;( i w dodatku bezimenną tyldunię...ciom:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2011r. o 9:02
&feature=related
&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2011r. o 10:31
http://www.zboku.pl/zdjecie,iId,314614
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2011r. o 11:23
~``` napisał(a): Nie każdy chce grać w Twoją grę i ma do tego prawo.
Nie dominuj, nie wymuszaj a postaraj się być kumplem, przyjacielem :D

czyżby w sześciolatku obudził się zew matczynej miłości :> :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2011r. o 12:02
~``` napisał(a): Nie każdy chce grać w Twoją grę i ma do tego prawo.
Nie dominuj, nie wymuszaj a postaraj się być kumplem, przyjacielem :D


wyluzuj grzdylku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
25 czerwca 2011r. o 12:22
~ napisał(a):
De_Tourvel napisał(a):
~ napisał(a):
De_Tourvel napisał(a): Tyldo, mówią Ci precz, a ja się cieszę, że jesteś :) Lubię Twoje demoty i obrazki studenckie :) jeśli odzwierciedlają Twoje poczucie humoru to jestem Twoją zagorzałą fanką ;);) Pozdrawiam, D_T :*:*:*

:):):) :* witam w kole gospodyń wiejskich...:),zrobimy tak;
-WPISOWE ..............................50 złotych
-CZŁONKOWSKIE......................10 złotych
-WYROBIENIE LEGITYMACJI....20 złotych
-plus dwa zdjęcia paszportowe...:)
:* :* :* :* :* :* :*


Hmm, obawiam się, że to astronomiczne kwoty :P Tak przynajmniej oznajmił mi dziś mój studencki portfel :/ :( Także mogę być fanką bez wstępowania do klubu ;P ewentualnie cichą wielbicielką ;););)
NO DOBRA ZGADZAM SIĘ ALE TYLKO W DRODZE WYJĄTKU,takiż słodki niewinny żarcik.........a jak Ty chcesz znaleźć na tym wielkim forum; mnie,taką małą wątłą i wychudzoną tyldę :| ;( i w dodatku bezimenną tyldunię...ciom:)


Tylduniu kochana - w takim wypadku nie pozostaje Ci nic innego jak tylko się ujawnić ;) :P ewentualnie możesz do mnie skrobnąć maila - adres znajdziesz w profilu ;) a jeśli i takie rozwiązanie Cię nie satysfakcjonuje pozostaje mi tylko wielbić Cię w cichości i ufać, że będziesz o mnie pamiętać :P:P:P :* :* :*

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2011r. o 13:21
De_Tourvel.....obiecuję,że będę pamietać o Tobie ,lecz na E-MAIL-a ,nie odważę się gdyż jestem bardzo wstydliwy a poza tym nie mam DŁUGOPISA..:),aby szkrajbnąć list elektroniczny ;( :| ;( :* :> ,lecz dziękuję za zaproszenie:)


DŁUGOPISA...(wersja gimnazjalisty)
DŁUGOPISU...(wersja doktorancka )..:) :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza