Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

7626
#LukaBC nieaktywny
28 stycznia 2012r. o 13:33
Dziś odwołane, jutro widzimy się o 12 na parkingu obok stadionu miejskiego ul. Spółdzielcza

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
28 stycznia 2012r. o 13:41
A szkoda bo jestem w domku i chciałem podlecieć o 14:00 w miejsce spotkania na mały bajer,a tu odwołane.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
28 stycznia 2012r. o 14:56
jutro będzie okazja:D

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
28 stycznia 2012r. o 16:36
jutro niestety mnie tym bardziej nie będzie bo będę już w niemczech :( w przyszłym tygodniu jak już jeżeli byśmy się umawiali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
28 stycznia 2012r. o 22:16
Temacik troszkę wyczyszczony ze zbędnych postów. Od teraz każdy post nie na temat będzie wywalany do kosza.

Dobra to co kto jeszcze będzie jutro o 12? ;]

Pozdrawiam

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
28 stycznia 2012r. o 23:51
Hmm zawsze chciałem znaleźć się w koszu;p a tak na serio ja będę:)

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
29 stycznia 2012r. o 10:26
LukaBC napisał(a): Hmm zawsze chciałem znaleźć się w koszu;p


Masz to załatwione ;)

PS: Jak na razie jest Mirek, pilot Igi i fotoreporter Luka ;]


Dopisane 29.01.2012r. o godz. 10:26:

Halo! żyjecie? Przypominam że o 12 na parkingu przed stadionem ;)

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
29 stycznia 2012r. o 15:32
byłem na spotkanku z chłopakami,ruszyły 3 autka,ciekaw jestem jak zniesie terenowe przeprawy malutka w "dyskotece" ,inna kwestia ,że się przymierzała do kierownicy:)[img=1327847405_i6hg07l.jpg]



Dopisane 29.01.2012r. o godz. 15:31:

a sie panowie bawią-urywają części:[img=1327847480_9nijpyl.jpg]



Dopisane 29.01.2012r. o godz. 15:32:

jak i też szukają przy naszym mrozie miejsca do taplania się:D[img=1327847535_kwrkncb.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza