Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

3145
#hemi nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 17:45
a o 12:00 na jakąs blokadę czy inny strajk??:)


Dopisane 26.01.2012r. o godz. 17:45:

~browar napisał(a): to auto jest niezniszczalne co ono przezylo to ksiazke mozna napisac (latalo, otwieralo bramy metalowe, czolowe zdezenie z ok 50km/h w drzewo ,kilkanascie razy bylo wyciagane z krec itnych rowow, plywalo oczywiscie ze puzniej bylo wyciagniete z kwisy ,palilo sie bo od katow zajela sie sucha trawa, scinalo drzewka o śr. 9 cm, bez zadnej inwestycji na czesci zawsze wychdzilo cale tylko jest poobijane z karzbej strony w lato bedzie subaru cabrio bo szyby i tak nie maja ramek ) p i e r do l o n e nie chce sie spsuc tylko bieze olej ale wszystko w nim dziala. katy trzeba bedzie sprzebac i szukac nowe bo do lata to marneszanse


taaa...jaaasne...piękna historia :| a myślałem,że ktos poważny..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3674
#rob444 nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 19:33
No to bedzie nas więcej bo jeszcze Frota i Dyskoteka też .Jakiś konkretny kierunek ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 20:30
browara wujek to Słynny Fantasta ANTONIO MACIEREWICZ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 20:37
Detonator napisał(a): browara wujek to Słynny Fantasta ANTONIO MACIEREWICZ


jedni walą przy 50km/h czołówki w drzewo bez konsekwencji a inni skrzydłem w brzózkę..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
27 stycznia 2012r. o 18:42
Niestety ja jutro raczej odpadam :/
Po pierwsze moje auto miało jechać na wymianę rozrządu dziś a dopiero jutro z rana muszę zawieźć.
Po drugie jutro od rana mam mase roboty która wiąże się tankowaniem myciem i sprzątaniem busów do niedzielnej trasy a jeżeli mają być protesty na stacjach benzynowych więc z tym tankowaniem może być problem i nie wiem o której się wyrobie niestety... :/
więc tym razem niestety z żalem ale muszę odpuścić :( miłej zabawy wam życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
28 stycznia 2012r. o 8:59
To co jutro o 14 na shellu koło bolko?


Dopisane 28.01.2012r. o godz. 08:59:

Więc jak?

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
28 stycznia 2012r. o 9:18
Ja jestem za tylko co na to kierowcy;)

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
28 stycznia 2012r. o 11:04
to kto tam faktycznie jedzie?? dyskoteka,frotka i zapewne Mirek-dobrze się orientuję??
Udanej zabawy:) na błotko przy tej temperaturze bym nie liczył :| Udanej zabawy.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.