Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

783
#Igi nieaktywny
3 lutego 2012r. o 17:05
Mówisz o Mirko-Wozie? ;p

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
3 lutego 2012r. o 19:39
w takim razie ponawiam pytanie co z jutrem ?? bo nic konkretnego nikt nie napisał bo widzę, że chętnych za bardzo niema więc chyba odpuszczamy :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
3 lutego 2012r. o 19:43
Ostatnio też chętnych niby nie było a jednak 3 autka przyjechały ;)

Z tego co wiem to Mirek będzie w Legnicy i możliwe że się spóźni trochę. Ja jestem za na tą godzinę 14 ale dalej jako pilot ;].

Mozna by się na Zabobrze na tą drugą (ta dalej) żwirownie wybrać ;) )

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
3 lutego 2012r. o 23:58
ja miałem jechać,ale jednak nie jadę więc życze dobrej zabawy:) w tygodniu zapowiadają mniejszy mróz za to opady sniegu,a jak napada go odpowiednio dużo to na sobotę z Igim może uda się zrealizowac pewien plan-toz to luty już,a człek nie nadarmo latał z odkurzaczem:D

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~VARADERO1000 niezalogowany
4 lutego 2012r. o 7:22
TA RUGA ŻWIROWNIA TO MOJE REJONY. SĄ CIEKAWE MIEJSCA ALE TERAZ WSZYSTKO ZMROŻONE. NO I WCZORAJ SPRZEDAŁEM SWOJĄ FROTĘ TAK WIĘC NA JAKIŚ CZAS ODPADAM. POZDRO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
9 lutego 2012r. o 21:39
SKORO SPADŁ SNIEG ,TO NIE MOŻNA TEGO NIE WYKORZYSTAĆ!!
hemi ma wolne,ja tez,snieg spadł-trzeba w końcu jakąś pojeżdżawke zrobić,bezpiecznie pobawić sie na białym i w ogóle integracja :mrgreen: :mrgreen:
tak więc: LOTNISKO KRZYWA SOBOTA 11.02.2012R godz.10-11:00 (my tam wczesniej będziemy coś ogarniac).
Może ognisko zrobimy więc jak coś to bułki czy inne pęto możecie zabrać:)

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
9 lutego 2012r. o 23:20
to ja tez bedem, wolne mam :) pocykam wam foty jak bokiem idziecie. shake i frytki po drodze obowiazkowe :) jak cos mam miejsca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7165
dbl77
10 lutego 2012r. o 11:50
co prawda wyprawa z 30 grudnia 2010 ale zapamiętana
śniegu było prawie pod same lampy ;D
ale po zawieszeniu się na mostach to dobre 4 godziny wyciągaliśmy autko ;D brak łopaty zrobił swoje i przy okazji liny z wyciągarki brakło z 5m do najbliższego krzaczka ;p
[img=1328870876_fhykk0y.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza