Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

3145
#hemi nieaktywny
12 stycznia 2012r. o 21:01
Igi napisał(a): hemi a o mnie to juz zapomniałeś? :>


spoko spoko,pamiętam przeca,o ile byłem na 99% pewien ,że zostawiam auto pod domkiem a pakuje się z foto do twojego,ale po dzisiejszej akcji to...:D:D
Z mego auta to wezmę co najwyżej porządną linę,rekawice,łopatę i apteczkę i to wsio:)

Inna kwestia iż twoja czarna beSTIa pokazała dziś klasę:)
[img=1326398493_j7361ef.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
12 stycznia 2012r. o 21:05
Więc wstępnie jak się umawiamy??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
12 stycznia 2012r. o 21:35
wychodzi na to,że sobota,a godzina?? co by sie człek wyspał ,jakieś koryto zeżarł a i ciemno żeby nie było więc optymalna będzie chyba 12;00:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
12 stycznia 2012r. o 23:27
co mi tablice żeś pomazał... :>
szkoda, że filmu nie idzie wrzucić.
w jednym miejscu było "gorąco", prawie było bum.
masz jeszcze jakieś fotki?

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
12 stycznia 2012r. o 23:30
tylko to...co ja komórką mogłem...w sobotę nadrobimy:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
12 stycznia 2012r. o 23:39
aparatem nic nie zrobiłeś? nawet jednego zdjęcia?
w sobotę napykamy do bólu.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
12 stycznia 2012r. o 23:43
ani jednego:( cholera:( tak to jest ja się zapomina o bateriach..ale teraz juz są w ładowarce więc co by nie było to foty będą:)
Mirek też sobota 12:00 pasi?? bo tu sie juz konkretnie umawiamy:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
13 stycznia 2012r. o 9:01
ja prawdopodobnie około 14-stej. może uda mi się wyrwać szybciej. najwyżej dojadę do was.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza