Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

3145
#hemi nieaktywny
19 marca 2012r. o 23:04
Patryk my to przerabiali,wy przerabiacie...nawet jak napiszesz ,że latasz Subaru to będą psioczyć,że nie latasz Evo i amator jesteś...Pitol anonimy:D
Witamy w klubie i trzymaj sie motoryzacyjno duszo nas,a my Ciebie ,przeca każdemu z nas płynie wacha we krwi:D

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7318
#Patryk85 nieaktywny
19 marca 2012r. o 23:10
rozumie się!!! zapraszam na fejsbuka profil " bc rally team " wiecej fotek i video ,również na naszej stronie bcrally.pl cos w tym temacie opublikujemy


Dopisane 19.03.2012r. o godz. 23:10:

aa jeszcze tylko dorzucę ze tego marudę anonima zapraszam na prawy zobaczymy czy bedzie taki twardy , ok pozdrawiam 4x4
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~quattro niezalogowany
19 marca 2012r. o 23:12
cienko ma napęd 4x4?
nic nie rozumiem.
qurwa jak ja wrzuciłam fotki swojej audi, która jest 4x4 to znikła, a duży fiat, cienko, bmw itp. mogą tu być?
focie były zrobione podczas offroad-u aut osobowych (subaru,audi itp.), więc w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
19 marca 2012r. o 23:22
~quattro napisał(a): cienko ma napęd 4x4?
nic nie rozumiem.
qurwa jak ja wrzuciłam fotki swojej audi, która jest 4x4 to znikła, a duży fiat, cienko, bmw itp. mogą tu być?
focie były zrobione podczas offroad-u aut osobowych (subaru,audi itp.), więc w temacie.



Może masz w zbyt dużym formacie. Ja miałem tak ostatnio, musiałem zmniejszać. Gdyby to było usuwane, było by info o moderacji i podany powód


Dopisane 19.03.2012r. o godz. 23:22:

Offroad aut osobowych? Hmm tak bardziej płasko to widzę;) Jakiś szuterek czy coś w tym stylu, a nie takie dziury po których my jeździmy;) Choć w sumie raz widziałem subaru imprezę jak pomyka po takich wyboistych terenach że hoho;) i to razem z nami, jeden tylko szczegół, co chwila trzeba było to autko wyciągać bo się notorycznie topiło w błotku;)

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~playstation niezalogowany
19 marca 2012r. o 23:26
hemi napisał(a): może nie ten temat,ale panowie z kulturka proszę.

jeżeli nie na temat to powinno być wycięte - zgodnie z regulaminem.
o co ci chodzi z tą kulturką?
hemi napisał(a): A jak ktoś stwierdza,ze smuty i nic nie robią to zapraszam na wspólne pojeżdżawki czy to 4x4 czy też z nimi i zobaczymy jakie smuty ty popełniasz!!!!

nikt nigdzie nie napisał, że oni nic nie robią. osobiście to mnie też nie zachwycają te fotki, a filmik to już totalna nuda. smuty u mnie są na wózku inwalidzkim
hemi napisał(a): Chłopaki robią coś pozytywnego,inwestuja czas,prywatne zycie a wy psioczycie!!

nie wolno? każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, a ty jeżeli potrafisz to to po prostu uszanuj.
hemi napisał(a): Wiem wiem,gracie na PS czy X Box ,osiągacie rekordowe czasy za kierownicą wymarzonych maszyn i smieszy was Cienas w wersji rajdowej,ale oni ścigaja sie naprawdę a wy ...??

my robimy setki innych ciekawych rzeczy, o których nie musisz wiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2012r. o 23:33
LukaBC napisał(a): Gdyby to było usuwane, było by info o moderacji i podany powódDopisane 19.03.2012r. o godz. 23:22:Offroad aut osobowych? Hmm tak bardziej płasko to widzę;)

Śmiechu warte. bolec.info tnie posty i one znikają. Bardzo częsta procedura tutaj. Nawet znaku po nich nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
20 marca 2012r. o 7:32
~playstation napisał(a):
hemi napisał(a): Wiem wiem,gracie na PS czy X Box ,osiągacie rekordowe czasy za kierownicą wymarzonych maszyn i smieszy was Cienas w wersji rajdowej,ale oni ścigaja sie naprawdę a wy ...??

my robimy setki innych ciekawych rzeczy, o których nie musisz wiedzieć.


hahaha tak ciekawe jakie?? :D

Wspaniali anonimowie tak jak chcecie aby ktoś szanował wasze zdanie tak samo wy uszanujcie nasze zdanie, że mamy w dupie co wy myślicie i nie chcemy abyście na siłę się nam w temat wpieprz**i...
Wy sobie robcie to co tam robicie przed waszymi PS-ami, X-boxsami i jakimkolwiek innym sprzętem a my będziemy robili swoje i każdy będzie zadowolony nie wchodząc sobie w drogę :) taka moja mała sugestia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
20 marca 2012r. o 8:31
~playstation napisał(a):
hemi napisał(a): może nie ten temat,ale panowie z kulturka proszę.

jeżeli nie na temat to powinno być wycięte - zgodnie z regulaminem.
o co ci chodzi z tą kulturką?
hemi napisał(a): A jak ktoś stwierdza,ze smuty i nic nie robią to zapraszam na wspólne pojeżdżawki czy to 4x4 czy też z nimi i zobaczymy jakie smuty ty popełniasz!!!!

nikt nigdzie nie napisał, że oni nic nie robią. osobiście to mnie też nie zachwycają te fotki, a filmik to już totalna nuda. smuty u mnie są na wózku inwalidzkim
hemi napisał(a): Chłopaki robią coś pozytywnego,inwestuja czas,prywatne zycie a wy psioczycie!!

nie wolno? każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, a ty jeżeli potrafisz to to po prostu uszanuj.
hemi napisał(a): Wiem wiem,gracie na PS czy X Box ,osiągacie rekordowe czasy za kierownicą wymarzonych maszyn i smieszy was Cienas w wersji rajdowej,ale oni ścigaja sie naprawdę a wy ...??

my robimy setki innych ciekawych rzeczy, o których nie musisz wiedzieć.


to po co się odzywasz?

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza