Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

840
#Kazio nieaktywny
20 marca 2012r. o 16:34
po tego co anonimie na mój temat napisałeś co z tego co widzę zostało już wykasowane :) powiem tak skoro tak twierdzisz to chyba musiałeś mnie gdzieś podglądać skoro masz ku temu pewność to chyba lubisz podglądać chłopców więc informuję cię, że temat o gejach w bolesławcu to nie tu... Tu nie rozmawiamy o swoich przyrodzeniach... więc wypowiadaj się o tym w tamtym temacie a tu jak masz już coś pisać to pisz choć na temat :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
20 marca 2012r. o 18:37
A może ciekawy jest a temat o gejach na bolcu to dla niego mało? Może szuka nowych kolegów;P

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
21 marca 2012r. o 1:24
OGŁASZAM WSZEM I WOBEC,ŻE WSZELKIE POSTY NIE NA TEMAT BĘDĘ WYWALAŁ!!

Pierwszy czy drugi raz moze i to było smieszne,że jakis mądry inaczej człowiek stwierdza iz chlejemy,ćpamy palimy itp,ale z czasem stało sie to wk...ce!!
ktos z up[orem maniaka pieprzy trzy po trzy bo mu sie nudzi!!
Z tą osobą nie idzie sensownie podyskutować więc takie pitolenie jakiegoś dziwnego człowieka tylko zasmiecaja temat!!

Już raz napisałem: widac nasze twarze,tablice rejestracyjne-gdyby ktokolwiek miał zastrzeżenia do naszego hobby to by doniósł odpowiednim osobom,a gdyby słuzby porządkowe typu policja czy straż miejska widziały w tym cos nagannego to by zawitali do nas na zbiórkę:) zawsze jest podawane skąd i o której ruszamy:)

Tak więc upierdliwy anonimie-jak masz cos do nas,chcesz nam przedstawić swoją jedyna słuszna filozofię życia,chcesz nas naprowadzic na włąsciwą droge bo bładzimy-wiesz gdzie nas spotkać,zapraszamy:)

Masz zastrzeżenia co do stanu trzeźwości itp narkotykowych spraw-od tego sa odpowiednie organy,zadzwoń niech przyjadą z testerami na prochy czy z alkomatem:)

Proste!! Żarty sie skonczyły!! to jest temat o 4x4 i wspólnych wypadach integracyjno pojezdzawkowych a nie pitolenie bez sensu!!


Dopisane 21.03.2012r. o godz. 01:24:

~ napisał(a): wiem więcej niż myślisz. mogę mieć kogoś u was kto zbiera odpowiedni materiał.


po co ci "wtyka" sami z wielka przyjemnością publikujemy odpowiednie materiały po każdej przejażdżce:D

Zmoderowano 21.03.2012 godz.1:25 - powód: podwójny post (hemi)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
22 marca 2012r. o 23:13
coś ucichło;P w sobotę jeździmy?

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
23 marca 2012r. o 22:36
LukaBC napisał(a): coś ucichło;P

Hemi wpadł i pozwijał zabawki ;)

Standardowo sobota o 14 pod stadionem :D


Dopisane 23.03.2012r. o godz. 22:36:

To jak jutro ktoś o 14 będzie pod stadionem? ;]

Można by w sumie o 12 po protestować pod Tesco też trochę ;)

Pozdrawiam

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
24 marca 2012r. o 2:26
byłem bardzo chętny na wyjazd na proteścik a i pewnie później też bym smignał z wami e teren,ale grafikiem mnie załatwili i w pracy jestem :|

Kto wie,może na spotkanie zawita pewien osobnik ,który wskaże wam własciwa drogę,bo ta którą obraliśmy jest błędem :|
W sumie zawsze ta osoba miała tyle do powiedzenia każdemu z nas,teraz wie gdzie i o której można was znaleźć,może jutro zjajdziecie tę własciwa drogę i porzucicie niszczenie srodowiska..:D:D

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
24 marca 2012r. o 9:42
Dajcie spokój z tą parodią protestu, ale zorganizujmy się na przejażdżkę po jakichś ciekawych zakątkach. Co myślicie na temat przejazdu turystycznego? Oczywiście nie po drodze asfaltowej. Grodziec, następnie Wleń, zapora, okolice Lwówka i do domciu. W czasie jakiejś przerwy można zrobić ognisko...
Jakieś inne pomysły?
14:00 jest OK.
Jeżeli jest ktoś chętny, w celach prewencyjnych lub innych na to, aby wytłumaczyć nam jakimi to


Dopisane 24.03.2012r. o godz. 09:42:

mirek_2005 napisał(a): Dajcie spokój z tą parodią protestu, ale zorganizujmy się na przejażdżkę po jakichś ciekawych zakątkach. Co myślicie na temat przejazdu turystycznego? Oczywiście nie po drodze asfaltowej. Grodziec, następnie Wleń, zapora, okolice Lwówka i do domciu. W czasie jakiejś przerwy można zrobić ognisko...
Jakieś inne pomysły?
14:00 jest OK.
Jeżeli jest ktoś chętny, w celach prewencyjnych lub innych na to, aby wytłumaczyć nam jakimi to złymi,/b> ludźmi jesteśmy, którzy poprzez integrację spędzają czas na świeżym powietrzu

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2012r. o 10:22
no to pojeździmy. do 14-stej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza