Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

840
#Kazio nieaktywny
13 stycznia 2012r. o 20:52
u mnie w pracy mam straszny rozpierdziel i wcześniej niż przed 14 też nie dam rady niestety. Z racji tego iż jutro od rana nie będę miał jak dostać się do kompa oto mój nr tel 722268383. Koledzy jak będzie wiadoma dokładna godzina oraz miejsce spotkania prosiłbym żeby ktoś wysłał mi smsem i z góry dzięki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~VARADERO1000 niezalogowany
13 stycznia 2012r. o 20:58
Pracuję do 14 może dojadę a jak nie to pozostaje mi niedziela rano.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
13 stycznia 2012r. o 21:10
ja też dopiero będę mógł po 14 , więc może wszyscy spotkajmy się po 14.
co wy na to?

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
13 stycznia 2012r. o 22:32
kazio,varadero,mirek-wszystkim pasuje po 14:00 więc może umówmy sie na tę 14:30-14:45:) lepiej poczekac te 10-15 min i ruszyc razem niz później sie gdzieś szukać,wydzwaniac :|

Igiemu pewnie pasuje bo po pracy będzie,ja mam dzien wolny więc tez pasuje:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
13 stycznia 2012r. o 23:02
pod mrówką?
tak czy siak ja będę.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
13 stycznia 2012r. o 23:12
No i ok ;]

14:30 pod Mrówką ;]

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
13 stycznia 2012r. o 23:14
Igi napisał(a): No i ok ;]

14:30 pod Mrówką ;]


AGD lecimy??:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
13 stycznia 2012r. o 23:20
dobra to do jutra.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza