Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~~~ niezalogowany
11 lutego 2012r. o 20:54
Szkoda tylko, że imion nie pamietam :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sławek niezalogowany
11 lutego 2012r. o 22:18
Jeszcze mamy dużo czasu i spotkań przed sobą by każde z imion zapamiętac:)Pare zapamiętałem ale do kompletu mi jeszcze brakuje:)Pozdrawiam moją drużynę jak i przeciwników:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~^^^ niezalogowany
12 lutego 2012r. o 0:05
Bylo bardzo fajnie, łachowa ekipa, mozna sie posmiac i niezle pograc, ale z imiom tez niewiele pamietam :D
Musimy cos wykombinowac, zeby grac w Boleslawcu - mniejszy bedzie problem z dojazdami ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
12 lutego 2012r. o 9:33
:D :D :D Ja za to jako obserwator zapamietałam 99 procent graczy hahahaa :D Ale spokojnie możecie na mnie liczyć ,wiec wam przypomne kto był :D Moja pamięć jest niezawodna :D a więc od prawej zacznę ,czyli od drużyny mistrzów :P A więc... był:
W pierwszym narożniku od prawej Pan z czerwonymi spodenkami :D
Zaraz po nim atakujący ze wszystkich stron Pan w koszulce z niebieskimi elementami :D
Jednakże Pan w ciemniejszych odcieniach niebieskiego ,a może to był juz granatowy również poświecał się dla drużyny spektakularnie padając niejednokrotnie na kolana ;)
Ale ale ale nie zabrakło i Pana z brudą :D
Pan o pseudonimie ,,klucznik'', który elegancko, kulturalnie i z gracją otworzył i zamknął nam drzwi przed nosem :D
Dwóch Panów ubrany na czarno w ciemnych włosach :D
Pan w marmurowej koszulce ;)
Pan w czerwonej koszulce ;)
Pan w koszulce bez rękawków w jesno-zielono-brązowej koszulce hehe ah a wszystko było by łatwiejsze gdyby człowiek nie był daltonistą :P
Sławek w jasnych barwach i jego wyższy kolega z którym przyjechał ;)
Oraz musi być wisieńka nad tortem/ kropka nad ,,i'' i były aż trzy ahhahah
Pani w fioletowym, Pani w czarnym i Pani w czerwonym :D
I wszystkich łączyło jedno boisko :D :D :D i czarne sznurówki :P :P :P ....także tego.... :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
12 lutego 2012r. o 9:37
SPROSTOWANIE ->
Było: ale ale nie zabrakło i Pana z brudą :D
Winno być: ale ale ale nie zabrakło i Pana z brodą :D
Pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
12 lutego 2012r. o 9:45
Super ludzie i atmosfera :) Do której graliście? Do zobaczenia za tydzień. Pozdrawiam ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5376
#shake nieaktywny
12 lutego 2012r. o 10:46
Wstępne planowane spotkanie o godz. 15:00 w przyszłą sobotę.Ja mam już zakwasy;p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
12 lutego 2012r. o 11:34
shake napisał(a): Wstępne planowane spotkanie o godz. 15:00 w przyszłą sobotę.Ja mam już zakwasy;p

Przyznaje się, że ja też mam :) Po ostatnich 2 m-cach gdzie całkowicie zanikł kontakt ze sportem ta siatkówka spadła mi jak z nieba. W przyszłą sobotę będzie lepiej.
W sumie, do następnego spotkania zostało jakieś ~147,5 h.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.