Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~e.m. niezalogowany
13 lutego 2012r. o 18:49
Member napisał(a): Prawda prawda, sobotni meczyk był bardzo fajny, towarzystwo bardzo ciekawe, także czekam kolejnego weekendu. Co do imion to kilka potrafię przypisać do twarzy. Tylko nie jestem pewien czy rozpoznał bym Was mijając na ulicy poubieranych w szaliki i czapki, no może poza Mariuszem ze względu na charakterystyczną cechę :)


:D :D :D ,, plomba w górnej szóstce'' ???? :D :D :D Też ją dostrzegłam :D :D :D

Pozdrawiam < żarcik>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
206
#Member nieaktywny
14 lutego 2012r. o 8:50
~e.m. napisał(a):
:D :D :D ,, plomba w górnej szóstce'' ????...


Ach te wrażliwe na szczegóły oko, to wyłapywanie detali i ta zdolność jednoczesnego skupienia się na grze... :D

Ty za mnie nie umrzesz, więc nie mów jak mam żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jach niezalogowany
15 lutego 2012r. o 10:08
Member napisał(a):
~e.m. napisał(a):
:D :D :D ,, plomba w górnej szóstce'' ????...


Ach te wrażliwe na szczegóły oko, to wyłapywanie detali i ta zdolność jednoczesnego skupienia się na grze... :D



Oboje macie dużego plusa za poczucie humoru ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pan Plomba niezalogowany
16 lutego 2012r. o 10:43
ścina!

(podobno tak się witają siatkarze: jeden unosi otwartą dłoń do góry i mówiąc "ścina", uderza w otwartą dłoń drugiego, ten zaś mówi "odbiór" - później buzi buzi, tradycyjne klepnięcie w tyłek i ot całe przywitanie siatkarza)

muszę przyznać, że nie spodziewałem się tak pozytywnego spotkania, tzn. meczu. Cały tydzień myślałem o kolejnej sobocie, ale..
Niestety coś mi wypadło i nie jest to plomba (choć muszę przyznać, że w górnej szóstce jeszcze amalgamat z dzieciństwa siedzi i prosi się o wymianę, ale jako prawdziwy mężczyzna z krwi i stali boję się dentysty). W sobotę tzw. "urodzinki gnojka z rodzinki" a że gnojka uwielbiam to z nim spędzę sobotnie popołudnie.
Życzę kolejnego pozytywnego spotkania i do szybkiego zobaczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
16 lutego 2012r. o 11:04
A nie przyjęlibyście do swojej ekipy jeszcze jednej zawodniczki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7331
#kaila1990 nieaktywny
16 lutego 2012r. o 11:18
Ależ oczywiście że przyjmiemy:) Jesteśmy baaardzo towarzyską i otwartą ekipą:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
16 lutego 2012r. o 12:01
To kiedy najbliższy meczyk?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sławek niezalogowany
16 lutego 2012r. o 12:09
Jeśli oczywiście nic się nie zmieni to z tego co pamiętam sobota na godzinę 15 w Tomaszowie Bolesławieckim:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza