Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

4940
#rock4 nieaktywny
18 lutego 2012r. o 18:58
~Zołza napisał(a):
Ps. Zna ktoś dobry sposób na pozbycie się zakwasów? ;)

Gorąca kąpiel z zanurzonymi partiami ciała w wodzie, masaż, bieganie po schodach, no i na koniec... kolejny mecz siatkówki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
18 lutego 2012r. o 19:03
Dwa pierwsze zaliczone, kolejne podejrzewam przyprawiłyby mnie raczej o zawał ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
18 lutego 2012r. o 21:05
Matko ... ZDJĘCIA !!!! No i masz .....
ŻEGNAJ życie prywatne ;( WITAJ świecie ,,paparazzi, autografów, młodych pięknych ryczących fanek/-ów, kibiców, kibicek'' :/ :/ :/ ...
Czy my udźwigniemy taki ciężar psychiczny oto jest pytanie??? :D :D :D ...
Spotkanie numer DWA uważam oficjalnie za zamknięte :D :D :D ....

Pozdrawiam ;) Do zobaczenia kiedyś tam, gdzieś tam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
18 lutego 2012r. o 21:51
Nie tylko fanek fanów także nie zapominajmy ze grało tez parę kobiecej piękności. Nie tylko męskiej. Wiec sie nie damy i dzięki za miło spędzony czas. :P :P

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
19 lutego 2012r. o 9:37
Ja tez mam kilka fotek, a ta ostatnia, to efekt tego, jak po czterech godzinach grania, tata zabronił córkom malować się szminką... ;) [img=1329640329_2xpabsb.jpg]
[img=1329640392_hkk0q9i.jpg]
[img=1329640489_s6u9oen.jpg]
[img=1329640590_rkov0hi.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
206
#Member nieaktywny
19 lutego 2012r. o 10:37
To i ja dorzucę paczkę zdjątek i filmików z wczorajszego spotkania. prawie 170mb ale dosyc dobra jakosc.

(...)

Zmoderowano 19.02.2012 godz.11:24 - powód: link do strony (sentinel)

Ty za mnie nie umrzesz, więc nie mów jak mam żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4605
lestat
19 lutego 2012r. o 18:58
Witam wszystkich zainteresowanych. Jest możliwość wynajęcia hali sportowej w byłej szkole 10 na ul. jana pawła, koszt 70zł godzina. Dajcie znać czy jest sens zainteresować się tym tematem, tym bardziej, że trzeba by było brać min 2 godz. a to już koszt 140zł, rozbijany na ilość grających.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
19 lutego 2012r. o 20:33
lestat: w moim przypadku jeśli sala jest dostępna w dni powszednie to odpada (praca). Jeśli to weekend (czyt. sobota) to jestem zainteresowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza