Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~ niezalogowany
20 lutego 2012r. o 11:39
Jeżeli spotkanie w tygodniu jest w czwartek (tak jak się wcześniej umawialiśmy), to ja się zgłaszam :)
Problemem jest moja praca, w której ciężko coś zaplanować, nawet kilka dni do przodu (na szczęście to jej jedyny minus), wiec dla mnie mogą być weekendy i dni powszednie
pozdrawiam i do soboty :)
p.s. lestat, próbuj dalej, moze sie uda zgromadzic ekipe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
20 lutego 2012r. o 11:41
~ napisał(a): Jeżeli spotkanie w tygodniu jest w czwartek (tak jak się wcześniej umawialiśmy), to ja się zgłaszam :)
Problemem jest moja praca, w której ciężko coś zaplanować, nawet kilka dni do przodu (na szczęście to jej jedyny minus), wiec dla mnie mogą być weekendy i dni powszednie
pozdrawiam i do soboty :)
p.s. lestat, próbuj dalej, moze sie uda zgromadzic ekipe


to bylem ja ,jarzabek czyli tatafranka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7331
#kaila1990 nieaktywny
20 lutego 2012r. o 11:45
Jakie spotkanie w czwartek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
20 lutego 2012r. o 12:45
kaila1990 napisał(a): Jakie spotkanie w czwartek?

Widzisz, sa tacy, ktorym ciagle malo ;)
na powaznie, to nie kazdemu pasuje sobota i lestat organizuje cos na czwartek,ale to juz jest platna sala i trzeba sie okreslic (ewentualnie zaplacic za siebie, jezeli cos wyskoczy) ja ide
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4605
lestat
20 lutego 2012r. o 13:29
W górniku można tylko we wtorki od 16.15- 18. Mi bardziej pasuje granie w tygodniu, ewentualnie mogę grać co drugi weekend, taka praca. W takim razie w tygodniu niegrany, bynajmniej póki co.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ja~~ niezalogowany
20 lutego 2012r. o 13:44
poszukujecie jeszcze kogos do gry?? jak cos to ja bylabym chetna ale czy to jest w b-cu??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaila1990 niezalogowany
20 lutego 2012r. o 13:47
W Tomaszowie Bolesławieckim w soboty. Można się dogadać jeśli chodzi o dojazd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
20 lutego 2012r. o 16:16
:D

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza