Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

4903
#mzawrot nieaktywny
21 kwietnia 2012r. o 10:58
Mnie tez zabraknie w tym tygodniu. Pozdrawiam

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
22 kwietnia 2012r. o 18:47
Czekam i czekam na tę obiecaną, obszerną relację a tu nic...
I tak właśnie można na ciebie liczyć padre :> :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
22 kwietnia 2012r. o 21:26
Na padre zawsze można liczyć, trudno jednak pisać o jakichkolwiek szczegółach, jeżeli daleko było nam do zarysu spotkań do jakich przywykliśmy, o pikanterii nie wspominając ;) ;)
Wina spada oczywiście na nieobecnych, bo to przez nich graliśmy trzech na czterech (poprawka, ja grałem z kulawym to trzech i pół- sorry Grzech :P :P ), to przez nich słońce waliło prosto w gały, a podobno nawet benzyna podrożeje do 7 złotych...
Tak jak Salomon z pustego nie naleje, tak tatko nic wielkiego nie skleci (bo jest dupa, nie prozaik)...
Pocieszającym faktem jest, to ze ekipa trzyma wysoki- niczym blok Nowakowskiego- standard w darciu łacha z każdego i przy każdej okazji. I tak ma być :) :) :)

pozdro i dozo w sobo :)

PS :D :D RESOVIA PANY :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
22 kwietnia 2012r. o 21:35
Oj to straszne, postaram się was więcej nie opuszczać :P :P :P

Niestety nie widziałam, jak Resovia leje bełchatowskie gwiazdki, nie umniejsza to jednak mojej radości z tego zwycięstwa :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
22 kwietnia 2012r. o 21:47
Ja widziałem tylko dwa ostanie sety, chyba te najważniejsze. Żałuje, ze nie pojechałem do Rzeszowa, bo to mus być świetny widok, gdy dwumetrowe ryczą jak dzieci :) :) :)


Dopisane 22.04.2012r. o godz. 21:47:

"dwumetrowe chłopiska" miało być :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m. niezalogowany
23 kwietnia 2012r. o 7:59
hahahaha KULAWEGO to trzeba liczyć jako 1/4 osoby hahahaha
małe to, chude i kulawe hahahaha ;););) ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
23 kwietnia 2012r. o 13:43
A mnie nie bedzie dłuższy czas i mam nadzieję ze pozwólcie mi zrobić wielki powrót po tych paru tygodniach.
Bardzo bede tęsknić .

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
23 kwietnia 2012r. o 16:58
ja wam dam się naśmiewać :P, za tydzień nie będę się oszczędzał ]:-> najwyżej znowu l4 poleci ;d;d;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza