Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

14593
#klucznick nieaktywny
12 marca 2016r. o 15:48
http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/80901-legalizacja-operacji-wojskowych-obcych-wojsk-w-polsce-w-czasie-pokoju-bardzo-realna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 marca 2016r. o 16:45
falco napisał(a): ja piszę niekiedy mniej ''dosadnie'' a straszy mnie paragrafami czy prokuratorami... :D
ja pisząc ''moher'' czy ''katol'' mam niby obrażać czyjeś uczucia ale nie mam prawa czuć sie urażony kiedy ktoś stawia mnie w jednej linii z ''gestapo''?
to min. jedna z przyczyn oporu społecznego jaki obserwujemy w wykonaniu chociażby kodziarzy którzy podobnie jak prezesik graja w swoją ''grę'' ;)

Nie piszesz wcale mniej dosadnie od niego. A ze gestapo w jednej linii ustawiłes się sam. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2016r. o 16:51
Rozmowa z jasnowidzącą cz 5. Przepowiednie się sprawdzają – obce wojska będą mogły mordować Polaków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 marca 2016r. o 19:54
skorn napisał(a):
falco napisał(a): ja piszę niekiedy mniej ''dosadnie'' a straszy mnie paragrafami czy prokuratorami... :D
ja pisząc ''moher'' czy ''katol'' mam niby obrażać czyjeś uczucia ale nie mam prawa czuć sie urażony kiedy ktoś stawia mnie w jednej linii z ''gestapo''?
to min. jedna z przyczyn oporu społecznego jaki obserwujemy w wykonaniu chociażby kodziarzy którzy podobnie jak prezesik graja w swoją ''grę'' ;)

Nie piszesz wcale mniej dosadnie od niego. A ze gestapo w jednej linii ustawiłes się sam. : )

tak myślisz ''myślicielu''?
to w ramach otrzezwienia umysłu posłuchaj wypowiedzi Frasyniuka co mówi ,jak określa samego ''kłamczyńskiego''
chyba nie zaprzeczysz o jego dokonaniach dla Polski ,dla kraju w którym teraz żyjesz a który ten ''zdrajca wszelkich wartości'' (Kaczyński)teraz bezczelnie chce ci zabrać ...
ten który jednego dnia nie spędził w więzieniu chowając sie w ''mysich norach'' a Frasyniuk 10 lat odsiedział min. dla ciebie
posłuchaj co mówi publicznie w tiwi o Kaczyńskim ,ogo zdradził i posłuchaj co mówi o pisie
równie ciekawie mówi o ludziach uczestniczących w marszach kodu...

oni to też z ''gestapo''?
dzisiejsze protesty to preludium i tego jestem pewien ...
myślisz że robi to na mnie wrażenie że jakiś tam prezesik czy ty postawisz mnie w szeregu ''gestapowców''

mże i nie popierasz pisu ale myślisz i działasz jak oni ...
kiedy słyszę tego pisowskiego ''urbana w spódnicy'' mówiącego ze nie wszystkie kraje uznały wyrok KW to przyznaję rację ...
nie wszystkie-Rosja i Białoruś ...
Putin i Łukaszenka

doborowe towarzystwo na Polskę czeka...

hahaha-''stop agresji Putina"
(polskiego)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 marca 2016r. o 23:18
Frasyniuk to chyba nie twoja bajka, w końcu rozwalał ustrój "powszechnej szczęśliwości". Dobierasz sobie stronników jak ci pasuje, byleby tylko walnąć w Kaczora. Frasyniuk popierał ofermę Komorowskiego, ja dziękuję za takie autorytety.


Poza tym, co to za retoryka, "kto nie siedział w więzieniu, ten nie ma racji"? Nie każdy z "S"siedział.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 marca 2016r. o 23:58
skorn napisał(a): Frasyniuk to chyba nie twoja bajka, w końcu rozwalał ustrój "powszechnej szczęśliwości". Dobierasz sobie stronników jak ci pasuje, byleby tylko walnąć w Kaczora. Frasyniuk popierał ofermę Komorowskiego, ja dziękuję za takie autorytety.


Poza tym, co to za retoryka, "kto nie siedział w więzieniu, ten nie ma racji"? Nie każdy z "S"siedział.


nie moja ''bajka''?
a twoja?..napisz ile to miałeś lat kiedy Frasyniuk robił to co robił :D
ja sobie nikogo nie dobieram bo nigdy nie byłem w ''S''ani w innym ugrupowaniu czy to społecznym czy politycznym
masz dzisiaj prawo pisać ''oferma'' o Komorowskim?
dlaczego mnie niejeden odbiera prawo pisania ''kłamczyński'' o ''kurduplu''
nie jest i nigdy nie będzie prezydentem :D

hahaha...
i chyba jako jedyny z ''S'' o stanie wojennym dowiedział się w południe :D


Dopisane 12.03.2016r. o godz. 23:58:

a to na dobranoc
wpis z internetu ;)

Polak_katolik do ~POLAK 1954R.: To oczywista oczywistość, że największym bojownikiem Solidarności był Jarosław Kaczyński oraz jego Ś.P. brat bliźniak. To Najwięksi Bracia Bliźniacy a nie wałęsa obalili w Polsce komunizm, z którym toczyli heroiczną walkę już od dziecka. To pan Jarosław - twórca naszej Partii Prawie jak Sprawiedliwość - przy pomocy swojego brata przeskoczył mur stoczni. Komuniści nie internowali go o północy 13 grudnia tylko dlatego, ze nie chcieli go budzić, gdyż wiedzieli, że lubi sobie pospać. A później nie mogli go znaleźć.
zwiń
dzisiaj 22:32 | ocena: 55% | odpowiedzi: 8

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
13 marca 2016r. o 7:41
skorn napisał(a): Dobierasz sobie stronników jak ci pasuje,


Tak to jest z manipulantami i krętaczami :]


Dopisane 13.03.2016r. o godz. 07:41:

Przedstawiciel Węgier w Komisji Weneckiej Andras Zs. Varga był jedynym członkiem tego gremium, który głosował przeciwko opinii, jaką w piątek przyjęto w sprawie nowelizacji ustawy o polskim Trybunale Konstytucyjnym - podała agencja prasowa MTI.

Varga, który jest członkiem węgierskiego Trybunału Konstytucyjnego, powiedział MTI, że był przeciwny tej opinii z powodu jej "jednostronności" i niewzięcia pod uwagę działań polskiego prezydenta Andrzeja Dudy w związku ze zmianami w TK.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19758299,tylko-jedna-osoba-z-komisji-weneckiej-byla-przeciwko-opinii.html#BoxNewsLinkZ3

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 marca 2016r. o 10:27
to była dla ciebie za wczesna pora na wpis ...
widać to po treści...
dośpij sobie zamiast się tu podniecać :D

znasz powiedzenie ''lekarzu ,lecz się sam''?
więc zacznij :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza