Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

211
skorn
13 marca 2016r. o 23:07
falco napisał(a): nie moja ''bajka''?
a twoja?

Moja też nie. Przeciez nie ja przywołałem jego przykład. Chociaz oczywiście lepszy Frasynuk niż komunistyczna bandyterka pod szyldem WRON. Bo "więcej wolności" to lepiej niż "mniej wolności".


falco napisał(a): masz dzisiaj prawo pisać ''oferma'' o Komorowskim?
dlaczego mnie niejeden odbiera prawo pisania ''kłamczyński'' o ''kurduplu''

Każdy ma prawo. Kto odbiera? Prędzej kodziarz emem ci zmoderuje posta niż 'faszyści' z PiS.

"Zabawne" te cytowane przez ciebie anonimowe komentarze, jesli wziąc pod uwage, że wkleja je syn żołnierza LWP, które strzelało do Polaków. Dziś można sobie kpić, ale Kaczyńscy w podziemu antykomunistycznym działali i to jest fakt bezdyskusyjny.



Dopisane 13.03.2016r. o godz. 23:07:

[img=1457906774_jqnqyej.jpg]

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
15 marca 2016r. o 7:34
PiS z ogromną przewagą.

Najnowszy sondaż TNS: PiS mocno na prowadzeniu
Wśród osób, które zadeklarowały udział w wyborach, na PiS zagłosowałoby 38 proc., na Nowoczesną - 13 proc., na PO - 12 proc., a na Kukiz'15 - 9 proc. - wynika z marcowego sondażu TNS Polska. Pozostałe ugrupowania nie przekroczyły progu wyborczego.

czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-najnowszy-sondaz-tns-pis-mocno-na-prowadzeniu,nId,2162707#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
15 marca 2016r. o 8:02
halo, halo, ale udział w wyborach na podstawie prania mózgu bierze niecała połowa społeczeństwa, reszta przynajmniej stawia bierny opór
więc te 38% z niepwłnej połowy - to ile to z całości?
18% - to raczej niewiele hehehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 marca 2016r. o 8:07
Dobra , dobra Alterowiczu ;) Sondaże , sondażami , a tymczasem nowy/stary rząd deliberuje nad " wariantem cypryjskim ". Mi to wisi , bo jak większość polskiego społeczeństwa nie mam żadnych oszczędności , ale oczyma wyobraźni widzę tę falę bankructw , tych , co jeszcze mają.

http://niewygodne.info.pl/artykul6/02894-Banki-beda-mogly-przejac-oszczednosci-swoich-klientow.htm

Ciekawym , kiedy Naród Polski się wreszcie zorientuje , że komisje europejsate , to nowoczesna komuna , razem z wenecką :D
Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
15 marca 2016r. o 8:16
Pannazdzieckiem napisał(a):
Ciekawym , kiedy Naród Polski się wreszcie zorientuje , że komisje europejsate , to nowoczesna komuna , razem z wenecką :D
Miłego :)


Wariantem cypryjskim straszą chyba od dwóch lat.

Ale to właśnie bankrutom mają zabierać.

Naród Polski już się zorientował dlatego między innymi wybrali PIS.

Panna bądźmy umiarkowanymi optymistami :) miłego...

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
15 marca 2016r. o 12:41
Wczesniejsze poparcie 40 % PO tez bylo praniem mózgu przez media ? A moze tam zadnych 100 tys nie ma na manifestacjach tylko zabiegi optyczne.

Idziemy po 50 % na wiosne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
15 marca 2016r. o 12:44
Bierny opor nieglosowanie ? Nieglosujacy i zamknieci w domach nikogo nie obchodza. Ani socjologow a tym bardziej politykow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
15 marca 2016r. o 13:23
mir.ko napisał(a): Bierny opor nieglosowanie ? Nieglosujacy i zamknieci w domach nikogo nie obchodza. Ani socjologow a tym bardziej politykow


tak, dopóki sie nie wyjdą na ulice
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza