Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2900
#falco nieaktywny
15 marca 2016r. o 13:30
od chyba dwóch lat to przewiduję :D
a teraz tylko czekam kiedy...
przed laty nazwano mnie za to tutaj anarchistą ...hahaha
a to co teraz tu tworzy ta klika to co?

:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
15 marca 2016r. o 13:36
nie można się przejmować obelgami, czy ubliżaniem
jeśli ktoś ucieka się do uczuć, czy obelg, to najczęściej nie ma żadnych merytorycznych argumentów, dalego nic mnie nie obchodzi co ktoś myśli czy mówi na mój temat
niech spróbuje mnie przekonać, jeśli ma mocne podstawy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pytania bez odpowiedzi !!! niezalogowany
15 marca 2016r. o 15:02
Ja mam pytanie....jaka Bronia testowała na dolnym śląsku? Jak sie nazywała?. Moja Bronia trzy m-ce po ślubie poszła któregos dnia po mleko do sklepu i szlag ją trafił. Po roku czasu napisała do mnie widokówkę żebym jej nie szukał bo jest w Legnicy u jakiegoś Saszy co nie wyjechał z ruskimi i teraz jego ,,testuje,, już więcej do mnie nie napisała. Ja chce wziąć teraz rozwód (koscielny)!!!- bo mnie Bronia nic nie dała do testowania, więc mi się rozwód należy, ale musze mieć zgode od Broni. Potrzebuje pomocy! Czy jak napisze list w tej sprawie do Pana Ministra Antoniego Macierewicza to On mi w tym pomoże??? Jak myslicie?

Od paru już lat piszę na forum iż osoby kandydujące do Sejmu i Senatu powinny być badane przez biegłych psychiatrów zanim zostaną wybrane ! Ten Pan powinien jak najszybciej okazać zaświadczenie iż jest zdrowy psychicznie! Osoba na tak odpowiedzialnym stanowisku powinna być zdrowa na ciele i umyśle ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 marca 2016r. o 17:04
jr napisał(a):
mir.ko napisał(a): Bierny opor nieglosowanie ? Nieglosujacy i zamknieci w domach nikogo nie obchodza. Ani socjologow a tym bardziej politykow


tak, dopóki sie nie wyjdą na ulice


a w jakim celu?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
15 marca 2016r. o 17:25
był robiony sondaż, 4 % spoleczenstwa miałą by obecnie chęć i odwagę wyjść na ulice, 2 % przeciw 2 % . nie byłbym pewny jak zachowa się 50 % obojętnych, patrząc na 20 % poparcie rządu i 6 % poprzedniego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
15 marca 2016r. o 18:12
nie sugeruj sie sondażami
ich wyniki zależą od tego, kto finansuje taki sondaż
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
15 marca 2016r. o 18:27
niby tak, ale media prywatne nie są krajowe a zachodnie a zachód nie wspiera obecnego rządu więc dziwny ich wynik


Dopisane 15.03.2016r. o godz. 18:27:

choć ja uważam, że dla zachodu to kosmetyka kto tu rządzi. w najwżniejszych gospodarczych kwestiach nie mamy nic do gadania, choćby i Ruch Narodowy przejął stery
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2016r. o 19:33
to ja też coś o ''mediach''

''Składka audiowizualna będzie ściągana wraz z rachunkiem za prąd, będzie więc płacona "od gospodarstwa" i ma być powszechnie egzekwowana. Jakie opłaty poniesie na przykład właściciel dwóch domów? Tego jeszcze nie wiadomo. Prace nad takimi szczegółami wciąż trwają.

Bat "skarbówki"

- Jeśli z rachunkiem nie zostanie uiszczona składka, dystrybutor energii energetycznej będzie musiał zawiadomić urząd skarbowy. W związku z tym przewidujemy wysoką gwarancję ściągalności opłaty – tłumaczy Czabański.''

państwo policyjne ?
to już jest państwo kapusi :D

a co z licznikiem w garażu? :| drugi telewizor? :D
drugi abonament?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza