Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

315
#mir.ko nieaktywny
15 marca 2016r. o 19:39
przeciez podobnie jest w niemczech ktore sa dla nas wzorem. nie to jest problemem. chcielibysmy policyjnego panstwa ale bogatego, a raczej solidnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2016r. o 19:50
nikt nie chce państwa policyjnego
ale wszyscy chcą praworządnego ...
podpisywałeś jakąś umowę z TVP?
BO JA NIE!!!
więc za co mam płacić?
HBO potrafi zakodować kanały a tvp nie?
niech zakodują a ci co chcą oglądać tę chałę niech wykupują i płacą...
ja mam sponsorować tę telewizję która pierdzieli mi tu o swojej ''misji'' a jaka jest ona to widzę ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 marca 2016r. o 22:12
mir.ko napisał(a): niby tak, ale media prywatne nie są krajowe a zachodnie a zachód nie wspiera obecnego rządu więc dziwny ich wynikDopisane 15.03.2016r. o godz. 18:27:choć ja uważam, że dla zachodu to kosmetyka kto tu rządzi. w najwżniejszych gospodarczych kwestiach nie mamy nic do gadania, choćby i Ruch Narodowy przejął stery


Dobrze , Mirek , że zwróciłeś uwagę. Uważam , że Kibole powinni chwycić kotwicę i ... r.oz Kocham Bolec.Info ić system. Panowie ... Bracia Lachy ... gdybym miał dwadzieścia lat mniej i tę wiedzę , co dzisiaj , skrupułów nie miał bym :) Zróbcie to , proszę Was . Roz. Kocham Bolec.Info cie system neokolonialnego wyzysku.

Dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 marca 2016r. o 13:28
"Dzięki programowi "Rodzina 500+" dynamika PKB od II kwartału tego roku do połowy 2017 roku utrzymywać się będzie na podwyższonym poziomie - napisano w opublikowanej dzisiaj projekcji NBP."

Interesująca projekcja inflacji i PKB.

http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/polityka_pieniezna/multimedia/inflacja_2016_03_15.html

http://wgospodarce.pl/informacje/23863-nbp-500-pomoze-wzrostowi-gospodarczemu-do-2017-roku

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jr niezalogowany
16 marca 2016r. o 13:55
alter napisał(a): "Dzięki programowi "Rodzina 500+" dynamika PKB od II kwartału tego roku do połowy 2017 roku utrzymywać się będzie na podwyższonym poziomie - napisano w opublikowanej dzisiaj projekcji NBP."

Interesująca projekcja inflacji i PKB.

http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/polityka_pieniezna/multimedia/inflacja_2016_03_15.html

http://wgospodarce.pl/informacje/23863-nbp-500-pomoze-wzrostowi-gospodarczemu-do-2017-roku

mogło by tak być, gdyby te pieniądze zostały uzupełnione, dorzucone do rynku, ale rząd raczej woli się zapożyczyć, niż wyemitować brakujące w gospodarce środki, więc ożywienie o którym mowa polegać będzie (o ile w ogóle jakieś będzie) wyłacznie na zintensyfikowaniu operacji kupił / sprzedał, ale nie zwiększy siły nabywczej Polaków, która jest niezbędna do gospodarczego wzrostu, bowiem, ci którzy dostaną 500+, zrobią to kosztem zmniejszenia popytu wśród ludzi, któym najpierw te środki zostaną zabrane. Później w procesie dydtrybucji tych pieniezy część z nich bezpowrotnie zaginie i w efekcie końcowym będzie na rynku mniej środków, niż przed tą operacją, a jeszcze trzeba będzie oddać odsetki - dlatego śmiem twierdzić, że fakty będą raczej odwrotne do prognozowanych.
Dlatego moja projekcja podpowiada mi, że ktoś tu odpłynął w sferę czystej fantazji i kreowania prognoz bajkowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 marca 2016r. o 14:22
~jr napisał(a): mogło by tak być,


Ty jesteś ekonomistą? Znasz doskonale specyfikę rynku finansowego w Polsce? Wiesz lepiej od NBP i MFW?

A zauważyłeś ile nowych 200 setek jest w bankomatach? :)

Temat jest też bardziej złożony niż Ci się wydaje.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
16 marca 2016r. o 14:31
Czy wiesz dla kogo pracują ludzie w NBP i MFW?
Mają tych samych szefów, którym pasuje, że PIS pożycza od nich pieniądze, za które ty musisz zapłacić swoimi podatkami.
PIS pożycza 100zł, po drodze znika gdzieś w zawiłościach dystrybucji część z tych pieniędzy, do ludzi trafi 70zł, a ty musisz oddać 110 - fajnie? - tylko, że te 110 - nie spłaca wspomnianej pożyczki, tylko odsetki od wcześniejszych pożyczek.
Nie wiesz jak działają rynki finansowe?
Nie trzeba być astronomem, żeby wiedzieć, że kiedy słońce zaświeci zrobi się jasno.
krótka lekcja dla wszystkich, którzy są ciekawi, skąd rząd bierze pieniądze - tak się dzieje na całym świecie, a tam, gdzie przywódcy chcieli postawić się finansjerze mamy np wojnę domową jak w Syrii:
https://youtu.be/VBF8-6BLmpY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
16 marca 2016r. o 15:04
PO idzie na skargę :)

http://www.fakt.pl/politycy/szef-po-grzegorz-schetyna-bedzie-walczyl-z-pis-w-europie-,artykuly,618492.html

Coś czuję, że popularności na tym nie zyskają. :D
Po następnych wyborach będzie "sztandar wyprowadzić" ?


Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.