Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2016r. o 10:28
jr napisał(a): ...

wg Einsteina tylko idioci powtarzają ten sam schemat mając nadzieję na inny wynik


No właśnie :D

Junior , już od dłuższego czasu mam ochotę postawić Ci piwo ... za wiedzę i inteligencję. Nie myśl , że za darmo :D Oczywiście wiem , że taka moneta Cię nie cieszy. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
10 kwietnia 2016r. o 10:39
jestem za :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
11 kwietnia 2016r. o 9:44
jr napisał(a): alter,
co to za bzdurne porozumienie na którym tracą zarówno pracownicy jak i pracodawcy? korzysta wyłcznie fiskus.


Może tak uzasadnisz swoją genialną teoryjke? Szczególnie w zakresie strat pracownika? Bo to, że traci pracodawca, i że fiskus weźmie więcej to oczywiste dla rozgarniętego przedszkolaka :]


Dopisane 11.04.2016r. o godz. 09:44:

Ile jest warta rezolucja?

Syed Kamall: - Parlament Europejski regularnie przyjmuje rezolucje w sprawie różnych państw. Mój kraj często jest krytykowany w rozmaitych rezolucjach, i - szczerze mówiąc - niewiele one zmieniają, może poza tym, że więcej obywateli odwraca się od PE, ponieważ mają dość wtrącania się w wewnętrzne sprawy państwa. Polska ma dobre relacje z Unią Europejską, i jestem przekonany, że takie pozostaną.

http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-syed-kamall-unijna-lewica-nie-lubi-prawa-i-sprawiedliwosci,nId,2182641

"Liderzy polskiej opozycji są natomiast zainteresowani przenoszeniem wewnętrznego konfliktu na arenę międzynarodową."

"- Członkowie Parlamentu Europejskiego, zwłaszcza przedstawiciele lewej strony sceny politycznej, nie lubią Prawa i Sprawiedliwości, i zrobią co w ich mocy, aby osłabić partię, którą Polacy wybrali w niedawnych wyborach"


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 kwietnia 2016r. o 10:07
hehe
''Polacy wybrali''?
te niezliczone rzesze? chyba z 18% tego było :D

gdzie reszta? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
11 kwietnia 2016r. o 10:15
falco napisał(a): hehe
''Polacy wybrali''?
te niezliczone rzesze? chyba z 18% tego było :D


Mały szyderco, wynik demokratycznych wyborów jest oczywisty. Teraz taki kundelek pokojowy, jak ty może sobie podszczekiwać do woli. Nerwica cie bidoku zabije :]

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 kwietnia 2016r. o 10:23
dobre sobie
mnie nerwica?
ale jajcarz z ciebie :D
przecież to nie ja wszystkich tutaj straszę pozwami przyszły jak mniemam kapusiu :D (kopiuj-wklej)
gdybyś się nie bał tego ''podszczekiwania kundelków'' to takich pierdół o ''obażaniu'' byś nie pisal ...
bo piszesz to od chyba dwóch lat a efekty mierniutkie :D
więc kto tu ''podszczekuje'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
11 kwietnia 2016r. o 10:29
Kundelku pokojowy do tej swojej nerwicy dorobiłeś całą filozofię :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 kwietnia 2016r. o 17:54
http://www.pudelek.pl/artykul/91337/ziemkiewicz_o_modelce_z_zespolem_downa_quotnieodwracalnie_uszkodzony_plod_gwiazdaquot/


Ziemkiewicz mówi jak jest, downy to nie ludzie

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza