Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

13054
#kajtek68 nieaktywny
14 kwietnia 2016r. o 10:59
Poirytowany napisał(a): ... Cóż za miły widok :D

Mnie też się podoba :)

PS.
papugo,
za dużo TV oglądasz ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 kwietnia 2016r. o 11:25
mnie dzisiaj pogoda zmusiła do pracy ''biurowej''
ale owszem ...w tle mam tiwi i co?
jestem niczym Wernyhora ;)

przewidziałem i jedno i drugie czyli i ''wygraną '' i ''fałszerstwo'' :D


Dopisane 14.04.2016r. o godz. 11:25:

pijemy kawkę ?
bo zaraz jadę w miasto

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
14 kwietnia 2016r. o 11:43
A ja niczem Wyrwidąb ;)

PS.
Wieczorem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14217
#Matyjak nieaktywny
14 kwietnia 2016r. o 12:57
A ja już mam tego całego TK po dziurki w nosie. Przez pierwsze kilka miesięcy było to nawet ciekawe, ale teraz to mam wrażenie, że nic się w Polsce nie dzieje, tylko jest ten TK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 kwietnia 2016r. o 15:26

~Józek : Kukiz - ty PATAŁACHU ! Jesteś sprzedajną k... i nie Sejm jest dla twoich obecnych umiejętności miejscem do spacerowania. Zagłosowałem na ciebie a teraz rzygać mi się chce jak słyszę i czytam o tym co robisz i czego nie robisz. PSL przynajmniej nie bruździł w tym całym bajzlu, a Piechociński przy tobie to jak mąż stanu przy karykaturalnym śpiewaku do kotleta. Załóż swoja skórzaną kurteczkę z frędzelkami i jedź na wiochę poskakać na scenie obok remizy.... zwiń
59 minut temu | ocena: 84% | odpowiedzi: 3

kapitalna jest ta ''demoracja'' :D
porównanie dzisiaj kogoś z (p)osłów do Judasza to słowna pieszczota dlatego ludzie jak ten powyżej nazywają sprawy po imieniu :D
a tego posła od ...ów powinna ścigać prokuratura za ''sutenerstwo'' bo to akurat w ''polsze'' jest karalne :D


Dopisane 14.04.2016r. o godz. 13:20:

''Według CBOS, niezadowoleni z kierunku rozwoju sytuacji w Polsce są przede wszystkim respondenci o lewicowych poglądach politycznych (67 proc. opinii negatywnych), niepraktykujący religijnie (60 proc.) lub praktykujący jedynie kilka razy w roku (56 proc.), uzyskujący najwyższe dochody per capita (59 proc.), mieszkający w największych miastach (59 proc.) oraz mający od 18 do 24 lat (59 proc.).
REKLAMA

W grupach społeczno-zawodowych są to zwłaszcza uczniowie i studenci (63 proc.), pracownicy administracyjno-biurowi (62 proc.), osoby zatrudnione w sektorze usług (60 proc.) oraz kadra kierownicza i specjaliści wyższego szczebla (55 proc.).

Z kolei zdecydowanie ponadprzeciętnym zadowoleniem z sytuacji w kraju cechują się przede wszystkim osoby praktykujące religijnie kilka razy w tygodniu (74 proc. wskazań)''(...)


superrrr!...idzie ku końcowi i ''zaprawdę powiadam wam''
OTK (w domyśle ZOMO)będzie miała co robić :D




Dopisane 14.04.2016r. o godz. 15:26:

głosowanie na ''dwie rączki''?
co na to Zbynio ''zero'' Z.? :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
14 kwietnia 2016r. o 16:07
1050 rocznica Chrztu Polski :)





:)



Dopisane 14.04.2016r. o godz. 16:07:

Kim jesteśmy, skąd przychodzimy?



<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xax niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 16:24
To nie był żaden chrzest tylko akt kapitulacji Mieszka przed totalną inwazją KK na Europę - trwającą zresztą, w różnych formach i z różnym skutkiem,nadal
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 kwietnia 2016r. o 17:03
falco napisał(a): ''Był raz karakan,wstrętny gość,
po trupach szedł do władzy


Jaruzelski niski chyba nie był, reszta się zgadza.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza