Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2900
#falco nieaktywny
15 czerwca 2016r. o 21:28
chociaż książka tematycznie nie odpowiada temu o czym chcę tutaj napisać to tytuł jak najbardziej aktualny do polskiej rzeczywistości ...

450 milionów pójdzie tylko po to by kogoś utwierdzić w polskiej ''bogobojności''

dobrze że te ''rzesze'' topnieją chociaż wątpię by koszta zmalały ;)
kiedy czytam że samo wynajęcie ''tojek'' będzie kosztować PAŃSTWO dwie ''bańki'' to nie wiem czy śmiać się czy płakać...
dlaczego PAŃSTWO?
pytam bo organizatorzy np. Woodstock muszą koszta pokryć z własnych funduszy
dlaczego?
czym różni się jeden festiwal od drugiego? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
15 czerwca 2016r. o 21:28
Tu jest mowa o super ego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 czerwca 2016r. o 21:30
dlaczego bepeemie nie napiszesz do czego an DP ani ja nie mamy ''tendencji'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
15 czerwca 2016r. o 21:35
falco napisał(a): dlaczego bepeemie nie napiszesz do czego an DP ani ja nie mamy ''tendencji'' ;)

Wasze tendencje sa absolutnie Wasza prywatna i intymna sprawa. Poza tym nie chce smiecic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
15 czerwca 2016r. o 21:48
Już to zrobiłeś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
15 czerwca 2016r. o 21:50
~? napisał(a): Już to zrobiłeś

Masz racje. Teraz powtarzam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
15 czerwca 2016r. o 22:34
BPM napisał(a):
kc napisał(a): Falco, weź sobie załóż temat "Bajanie falco" i tam się produkuj, przysięgam, że nawet tam nie zajrzę. Ileż można tematów zaśmiecać.

falco i DP maja takie niesamowite zdolnosci do zasmiecania. W temacie o Procesjach na Boze Cialo, bylo wielkie zasmiecanie, ale odpowiedziala DP, ze to jest dyskusja szyfrowana, i nawet Enigma nie pomoze. Parenti napisal, ze to jest chec potwierdzenia wlasnego ego, ktore potrzebuje nieustannych zapewnien o wlasnej wyjatkowosci.


Bo to są blablusie, co nie mają nic mądrego do powiedzenia w temacie, wiec śmiecą. A jak nazwać takich co śmiecą, jak oni?! :]


Dopisane 15.06.2016r. o godz. 22:34:

http://biznes.onet.pl/emerytury/wiadomosci/bochenek-obnizenie-wieku-emerytalnego-najwczesniej-od-2018-r/6vvxew

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 czerwca 2016r. o 22:39
a o czym ty miernoto zamierzasz ''dyskutować'' ?
dlaczego jak myślisz moderator pozbywa się postów gdzie nie rzuca się bluzgami jak ty to robisz ?
bo każdy zdrowo myślący ma cię głęboko gdzieś i nie bawi go ciągłe bieganie do ''cen.z.ur.owni'' ze skargami
tylko to co obiecałem DP chroni cię przed codziennym przypominaniem ci twojego ''poetyckiego języka''

wiem że to dla ciebie bolesne że są tu jeszcze ludzie potrafiący rozmawiać kulturalnie ,bez wyzwisk i obelg ...
zamiast wiec prosić o moderowanie więcej czytaj takich tekstów a może się czegoś nauczysz ...

na razie to ty tylko ''blablasz'' nie wnosząc nic nowego bo cóż możesz wnieść? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza