Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2900
#falco nieaktywny
28 sierpnia 2016r. o 8:48
myślę że słusznie też będą karać za noszenie teraz koszulek z ''powstańczą kotwicą '' w nieodpowiednich dla nich miejscach ...
myślę ze pierwszy krok w tym kierunku już został zrobiony a zadbało o to samo MSWiA co uznaję za plus...

kiedyś i koszulki z falangą ,krzyżem celtyckim czy -1488 :D też ktoś dostrzeże ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
28 sierpnia 2016r. o 11:43
http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/93429-kronika-zaglady-niemiec-rosyjska-muzulmanka-donosi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 sierpnia 2016r. o 16:15
http://www.rp.pl/Rzecz-o-historii/308259910-Zamachy-na-przywodcow-PRL-Polowanie-na-pierwszego.html#ap-1

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
28 sierpnia 2016r. o 21:18
9 mld zł ....

http://panorama.tvp.pl/26687238/abw-zawiadamia-prokurature-ws-kghm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 sierpnia 2016r. o 14:18
a tymczasem ... :D

''Wojna, uderzenia jądrowe, skażenie po katastrofie w fabryce albo wielka powódź – pomóc w przetrwaniu tych klęsk powinna obywatelom obrona cywilna. Niemieckie władze właśnie ją modernizują, czym wywołały spore poruszenie nad Renem. Pojawiły się głosy, że to niepotrzebne tworzenie atmosfery zagrożenia. Czy jednak błędem jest być gotowym na najgorsze?

Maski przeciwgazowe, które w znacznej części nadają się do utylizacji, zabytkowy sprzęt do pomiaru skażeń, 15 tys. noszy na cały kraj, schrony i ukrycia dla zaledwie co 33. Polaka, które i tak by nikomu życia nie uratowały, bo dawno popadły w ruinę – to jest rzeczywistość polskiej obrony cywilnej. Jak ujął to NIK w swoim raporcie z 2012 r., w Polsce istnieje ona tylko na papierze. – Od tego czasu jeśli coś się zmieniło, to tylko na gorsze – mówi tvn24.pl Wojtek Nurzyński, redaktor naczelny czasopisma specjalistycznego "Przegląd Obrony Cywilnej"...(...)

gdzieś tam dalej piszą jeszcze ,że po PRL-u mamy za to niezły zapas łodzi ,pontonów i ...worków z piaskiem :D


Dopisane 29.08.2016r. o godz. 14:18:

no dobra ...wojenki zostawmy Antonowi ''brzozie ''M.
obejrzałem dzisiaj kilka kadrów z pogrzebu kolejnych ''bohaterów narodowych''i już po raz kolejny odniosłem wrażenie że obserwujemy kolejne ''narodziny zła''

dlaczego te uniesione do góry race przypominają mi pochodnie z przedwojennych kronik filmowych ?
czy nadchodzi czas że ponownie zapłoną książki wrzucane w ogień przy dzwiękach werbli ?
zastanawia mnie bierność władzy a jeśli taka jest , to czy to nie znaczy że to jest jej ''na rękę''?
''zaniechanie'' -to też bywa przestępstwem ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2016r. o 15:46
masz taki problem z sobą że patriotyzm kojarzysz z faszyzmem, jesteś zaczadzony tefałenami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 sierpnia 2016r. o 16:38
otwórz okno ...
przewietrzysz być może nie tylko pokój ale coś jeszcze przy okazji... ;)
pózniej obejrzyj kilka filmów i powiedz mi dlaczego tak wielu z tych ''patriotów'' miało na plecach czarne koszule ...
na nich jakieś tam :D napisy (np. ''ojczyzna'' wypisana gotykiem :D )
jakieś tam ''tajemnicze '' symbole :D
a może to członkowie klubu gry ''kółko i krzyżyk''? :D

aha ...był taki jeden co miał napis ''red is bad''

przed rokiem Wrocław a niedawno Białystok ...
gdzie teraz?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do falco niezalogowany
29 sierpnia 2016r. o 16:42
W zasadzie to wszystkie odcinki na portalu idzpodprad są o takich jak m.in. super men /ha i ha.../ falco.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.