Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2900
#falco nieaktywny
29 sierpnia 2016r. o 16:45
zachęć więc forumowiczów do oglądania i wklej tu to co najlepsze ...
śmiało :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~. niezalogowany
29 sierpnia 2016r. o 16:49
A możesz to zrobić sam, bedzie to z pożytkiem dla Ciebie i innych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 sierpnia 2016r. o 17:00
widzisz mam problem ...
nie wiem gdzie szukać ale ty jesteś ''w temacie '' więc nie krępuj się... :D


Dopisane 29.08.2016r. o godz. 17:00:

no dobra ...
Ty mi to poleciłeś więc ja zapraszam na racjonalistę ;)


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 sierpnia 2016r. o 17:03
falco napisał(a): był taki jeden co miał napis ''red is bad''

szok!


A w Warszawie HGW robi przekręty na miliony zł kosztem podatników, ale to cie oczywiście nie boli, żadnego linka nie wkleiłeś, forumowy patrioto. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 sierpnia 2016r. o 17:08
a gdzie twój link o ''ince'' ?...''patrioto'' :D


'' My przywracamy przez ten pogrzeb godność państwu polskiemu. Tak, to państwo polskie po 27 latach [...] odzyskuje wreszcie godność ''(...)

to się ''zapędził'' :D
zapomniał o czymś biedaczyna ale tak to jest jak odstawia się ''teatrzyk'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2016r. o 17:08
falco napisał(a): widzisz mam problem ...
nie wiem gdzie szukać ale ty jesteś ''w temacie '' więc nie krępuj się... :D Dopisane 29.08.2016r. o godz. 17:00:no dobra ...
Ty mi to poleciłeś więc ja zapraszam na racjonalistę ;)



nawiedzony racjonalista
z psychozą?pieniacz


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 sierpnia 2016r. o 20:55
zapomniałeś o dwóch sprawach ...
dopisać ''pies'' i się zalogować :D

''pieniaczu'' ;)


Dopisane 29.08.2016r. o godz. 20:20:

przypomina mi to jakiś ''fackelzug'' :D

[img=1472494802_eyk8e08.jpg]



Dopisane 29.08.2016r. o godz. 20:55:

''Kibole Widzewa Łódź przy okazji rocznicy założenia konkurencyjnego klubu - ŁKS-u Łódź, przygotowali specjalne "widowisko". Spalili kukłę żyda i wywiesili transparent z napisem: "Dziś są żydów imieniny, niech się palą sk******ny!" Pseudokibice obu łódzkich zespołów nazywają się wzajemnie żydami, uznając to określenie za obraźliwe.

Incydent odnotowały i opisały media w Izraelu, które oceniły zachowanie łodzian jako "szokujące". Zdarzeniem zajęła się już lokalna policja. ''

i teraz najlepsze ...

''Nie wszczęto jednak postępowania w sprawie nawoływania do nienawiści, a jedynie uszkodzenia mienia i nielegalnego odpalenia materiałów pirotechnicznych.''

to coś podobnego jak na tym pogrzebie ''inki''
ponoć policjanci powiedzieli do kodowców - ''idzcie stąd bo tu są prawdziwi Polacy''
czy to normalne?...w tej Polsce tak ...

czy mam się dziwić policjantom?
absolutnie się nie dziwię bo ''przykład idzie z góry''

z broszury policyjnej mającej za zadanie szkolenie policjantów w zakresie rozróżniania symboli usunięto symbol ''falangi '' by ...''nie drażnić młodzieży'' :| zapewne przez pośpiech zapomniano dopisać ''wszechpolskiej''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do falco niezalogowany
29 sierpnia 2016r. o 23:47
... ponoć !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.